captcha

Jūsų klausimas priimtas

Norvegijoje darbą pradeda du nauji Lietuvos garbės konsulai

Birželio 15–16 dienomis Norvegijoje įvyko Lietuvos garbės konsulatų Kristiansande ir Stavangeryje atidarymas, veiklą pradėjo naujai paskirti garbės konsulai.
Reuters/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

Garbės konsulu Kristiansande paskirtas Palas Martensas Bratlandas. Jam priskirta konsulinė apygarda apima Vakarų Agderio ir Rytų Agderio regionus.

Rogalando regiono administraciniame centre – Stavangerio mieste – garbės  konsulu tapo Toras Almas.

Garbės konsulatų atidarymo proga viceministras Darius Skusevičius pažymėjo, kad Lietuvą ir Norvegiją sieja ypač glaudus bendradarbiavimas energetinio saugumo, ekonomikos, gynybos bei kitose srityse. Norvegija yra artima ir patikima Lietuvos partnerė.

Lietuvos garbės konsulatų atidarymas Kristiansande ir Stavangeryje šį bendradarbiavimą tik sustiprins, sako D. Skusevičius, o abiejų naujųjų garbės konsulų darbo verslo srityje bei jau turimų ryšių su Lietuva patirtis svariai prisidės plėtojant regioninį bendradarbiavimą, stiprinant ekonominius, komercinius ryšius ir pritraukiant investicijas.

Garbės konsulai taip pat stiprins Lietuvos ir Norvegijos bendradarbiavimą kultūros, švietimo ir daugelyje kitų sričių, palaikys glaudžius ryšius su vietinėmis lietuvių bendruomenėmis.

Garbės konsulatų atidarymuose dalyvavo miestų valdžios, verslo, švietimo, kultūros, lietuvių bendruomenių atstovai.

Nuo šiol Norvegijoje veiks aštuoni Lietuvos garbės konsulatai.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...