captcha

Jūsų klausimas priimtas

Už grasinančio turinio laišką recidyvistas kalės ilgiau

Penktadienį Vilniaus miesto apylinkės teismas paskelbė nuosprendį baudžiamojoje byloje, kurioje J. P. (gim. 1989 m.) kaltinamas dėl grasinimo nužudyti ir sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą, rašoma pranešime spaudai.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

J. P., atlikdamas laisvės atėmimo bausmę, iš Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo, parašė ir išsiuntė laišką, kuriame grasino nužudyti Švenčionių rajono savivaldybės merą ir sutrikdyti jo šeimos narių sveikatą.

Nuteistasis savo kaltę pripažino, nurodė, jog būdamas Lukiškių tardymo izoliatoriuje-kalėjime susinervino ir parašė laišką, kadangi buvo nepatenkintas Švenčionių areštinės pareigūnų veiksmais. J. P. negalėjo paaiškinti, kodėl laišką parašė merui, kurio nepažįsta, nežino nei jo vardo, nei pavardės. Pasak nuteistojo, tikslo išgąsdinti kito asmens neturėjo, žinojo, kad nieko tam asmeniui nedarys. Siųstą laišką prašė vertinti kaip juoką.

Teismas nusprendė J. P. pripažinti kaltu ir skyrė jam laisvės atėmimą vieneriems metams. Paskirta bausmė sumažinta vienu trečdaliu bei subendrinta su kitais nuosprendžiais paskirtomis bausmėmis. Pataisos namuose nuteistasis kalės pusseptintų metų.`

Nuosprendis per 20 dienų nuo jo paskelbimo dienos gali būti skundžiamas. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...