captcha

Jūsų klausimas priimtas

Plinta melaginga naujiena apie incidentą su JAV bombonešiu B-52 Klaipėdoje

Kažkas platina melagingą naujieną, kad Klaipėdoje JAV karinių pajėgų bombonešis B-52 neva netyčia ant daugiabučio namo išmetė B-61 branduolinės bombos modelį. Nepatikimi šaltiniai skelbia, kad šią naujieną pranešė JAV gynybos departamentas, tačiau tai yra melagingos naujienos.
15min nuotr.
15min nuotr.

Incidentas neva įvyko trečiadienį, tačiau kol kas nėra žinoma nei apie aukas ar sužeistuosius. Niekas apie jį nieko Lietuvoje negirdėjo.

Nepatikimas portalas wn.com skelbia, kad dėl to neva pradėtas ikiteisminis tyrimas ir aiškinamasi incidento priežastys. Šią informaciją skelbia ir savo dizainu į JAV gynybos departamento svetainę panašus puslapis. Tačiau oficialioje svetainėje jokios informacijos nėra pateikiama.

Skelbiama, kad netyčia bomba buvo numesta kažkur Klaipėdoje ant dviaukščio namo. Neva sugadinta dujų sistema, vyko gaisras, tačiau žinių apie aukas nėra gauta.

Toliau straipsnyje yra pasakojama apie kitus B-52 incidentus. Romualdu Palioniu prisistatęs vyras savo „Vimeo“ paskyroje yra įdėjęs ir neva šio incidento filmuotą medžiagą.

Filmuotoje medžiagoje matyti ir pareigūnų automobiliai. Tačiau Klaipėdos policija 15min patvirtino, kad jokio panašaus incidento tikrai neįvyko, joks tyrimas nėra pradėtas, o tai yra melaginga informacija. Todėl akivaizdu, kad tai yra kito incidento vaizdo medžiaga.

Šią melagingą informaciją skelbia ir Latvijos bei Lietuvos marginalinė žiniasklaida.

Šaltinis www.15min.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...