captcha

Jūsų klausimas priimtas

Gelbėtojai įspėja dėl stipraus vėjo

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas per Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemą išsiuntė mobiliųjų telefonų savininkams pranešimą dėl vėjo. Jame rašoma: „Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie VRM informuoja, kad birželio 13-osios dieną vakarų vėjo gūsiai daug kur šalyje gali sustiprėti iki 15–21 m/s. Pasirūpinkite savo gyvybės ir turto saugumu, perspėkite kitus.“
Asociatyvinė BNS nuotr.
Asociatyvinė BNS nuotr.

Ugniagesiai gelbėtojai prašo gyventojus būti atsargius, nes pučiant stipresniam vėjui gali sutrikti elektros energijos tiekimas, virsti dideli medžiai, lūžti jų šakos, kristi dideli reklamos stendai. Nestovėkite po aukštais medžiais, prie elektros linijų, nestatykite automobilių po medžiais, nelieskite ant laidų užvirtusių medžių ar oro linijų atramų, nes tai gali kelti pavojų gyvybei.

Esant galimybei, apie vėją informuokite savo artimus žmones, kaimynus, bendradarbius, ypač neįgalius ar vienišus vyresnio amžiaus žmones. O nelaimės atveju skambinkite skubios pagalbos telefonu 112.

Antradienį ugniagesiai gelbėtojai dėl nuvirtusių medžių vyko į iškvietimus Klaipėdos bei Kauno miestuose bei Prienų rajone. Jie šalino medžius nuo važiuojamosios kelio dalies. Apie 13 val. Kaune, Kruonio gatvėje, didžiulis medis užvirto ant automobilio.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...