Lietuvoje

2017.06.13 12:56

J. Statkevičius: greitu laiku čia liks tik parlamentas ir Lietuvos televizija

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2017.06.13 12:56

Antradienį LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ kalbintas vienas garsiausių šalies dizainerių Juozas Statkevičius teigė, kad mūsų šalyje nebeįmanoma gyventi ir, anot jo, „greitu laiku čia liks tik parlamentas ir Lietuvos televizija“.

Laidos vedėjui Ignui Krupavičiui paklausus, kodėl emigracija grasinęs ir visus raginęs emigruoti dizaineris vis dar Lietuvoje, J. Statkevičius teigė, kad kartą ištarti žodžiai nieko nereiškė.

„Visi čia taip nori, kad emigruočiau? Aš vieną kartą pasakiau, tai nereiškia, kad išvažiuoju. Tiesiog nebeįmanoma čia gyventi, greitu laiku čia liks tik parlamentas ir Lietuvos televizija, daugiau nieko. Bet ką jūs rodysite, kai visi išvažiuos? <...>

Gal aš nusišneku, bet man atrodo, kad jau peržengtos visos ribos: pensininkai neturi už ką valgyti, studentai – kažkur, žodžiu, laikas važiuot, aš visada sakau. Yra kitos pasaulio šalys“, – laidoje „Labas rytas, Lietuva“ kalbėjo dizaineris.

J. Statkevičius tuo pačiu pažymėjo, kad jis džiaugiasi savo darbu Lietuvoje.

„Man patinka mano darbas, mano klientai, mano žmonės, mano darbuotojai, kurie dirba 28-erius metus. <...> Matosi, kad myliu šitą šalį, padariau daugiau nei 100 spektaklių, išleidau knygas, padariau kvepalus, žodžiu, vienintelis iš Lietuvos padariau tarptautinę karjerą, bet be niekieno pagalbos“, – sako dizaineris.

Daugiau – laidos įraše.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt