captcha

Jūsų klausimas priimtas

Slaptame „valstiečių“ pasitarime Seime – sukilimas prieš R. Karbauskį

Vėlų pirmadienio vakarą Seime posėdžiavęs Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos aktyvas rėžė skambų antausį partijos pirmininkui Ramūnui Karbauskiui.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Kaip informavo LVŽS pirmininko pavaduotoja, Seimo vicepirmininkė Rima Baškienė, susirinkę frakcijos komitetų Seime pirmininkai, pavaduotojai, taip pat „kitas strateginis partijos aktyvas“ nusprendė rytojaus Seimo posėdžių darbotvarkėje nesvarstyti R. Karbauskio siūlomų pataisų – naikinti konservatoriaus Mykolo Majausko vadovaujamą Savižudybių ir smurto prevencijos komisiją ir jos vietoje kurti kitą, Smurto ir savižudybių prevencijos komisiją.

Tokius pasiūlymus Seime įregistravo LVŽS frakcijos seniūnas ir Seimo Kultūros komiteto pirmininkas R. Karbauskis.

Pasak Seimo vicepirmininkės R. Baškienės, bus siūloma šiuos klausimus išbraukti iš darbotvarkės.

„Mes apsikeitėme nuomonėmis ir priėjome prie išvados, kad Komisija yra labai reikalinga, yra aktyvi ir dirba gerai, ir jos naikinti bei kurti kitos – nereikia. Mūsų frakcija buvo labai aktyvi (kuriant Komisiją – DELFI.lt), ir mes siūlysime išlikti nuosekliems“, – sakė R. Baškienė.

Pats R. Karbauskis minėtame „valstiečių“ frakcijos aktyvo posėdyje nedalyvavo. Turimais duomenimis, jis pirmadienį Šiaulių rajone dalyvauja jo mecenuojamos vaikų vasaros stovyklos atidaryme.

„Mes jį (R. Karbauskį – DELFI.lt) informavome apie mūsų nuomonių apsikeitimą ir prie kokios pozicijos (kad Komisijos nenaikinti ir klausimus išbraukti iš darbotvarkės – DELFI.lt) mes priėjome. Rytoj rytą prieš seniūnų sueigos posėdį dar kartą apsikeisime nuomonėmis, šįkart su visa frakcija, ir tuomet bus aišku, koks sprendimas galutinis“, – vėlų pirmadienio vakarą DELFI sakė R. Baškienė.

Minėtame posėdyje nedalyvavo ir „valstiečių“ į premjerus deleguotas Saulius Skvernelis.

„Ne, aš jokiame posėdyje nedalyvavau, todėl negalėčiau kažko komentuoti“, – susisiekus telefonu sakė Vyriausybės vadovas.

Paties R. Karbauskio pozicijos pirmadienio vakarą DELFI išgirsti nepavyko: į skambučius parlamentaras neatsiliepė, parašius trumpąja žinute – neatsakė.

Šaltinis www.delfi.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...