captcha

Jūsų klausimas priimtas

Kaip panaudojami įstaigai „SOS gyvūnai“ suaukoti pinigai?

Prieš porą mėnesių labdaros organizacija „SOS gyvūnai“ surengė meno kūrinių aukcioną, kuriam savo darbus padovanojo per 30 žinomų Lietuvos menininkų, jo metu buvo surinkti beveik 9000 eurų. LRT TELEVIZIJOS laida „Mūsų gyvūnai“ pasidomėjo, kaip naudojami aukciono metu surinkti pinigai.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

„Mūsų svajonė – kad „SOS gyvūnai“ turėtų savo veterinarijos kliniką, kuri būtų nemokama visiems gyventojams, radusiems beglobį gyvūną ir norintiems jam padėti. Ne tik padėti jam išgyventi, bet ir nemokamai suteikti medicininę pagalbą, jei tik ji bus reikalinga. Taip pat šioje klinikoje gyvūnai bus skiepijami, vakcinuojami, sterilizuojami visiškai nemokamai“, – taip prieš kelis mėnesius vykusio aukciono metu kalbėjo šios idėjos autorė, aukciono organizatorė Lina Beržanskytė-Trembo.

VšĮ „SOS gyvūnai“ vadovės Ilonos Reklaitytės-Mezencevos teigimu, aukciono metu ir netrukus po jo visi meno kūriniai buvo išparduoti, tokiu būdu buvo surinktos nemokamai klinikai atidaryti reikalingos lėšos.

„Net ir tie žmonės, kurie visiškai nesiruošė įsigyti meno kūrinių ir tiesiog atėjo į aukcioną pabūti kartu, galiausiai iškeliavo su paveikslais. Buvo surinkta 8970 eurų. Ta suma buvo labai reikalinga, už tuos pinigus mes ruošiamės įrengti kliniką. Labai norėjome darbus pabaigti balandžio mėnesį, bet orai buvo blogi, visą laiką lijo, buvo šalta, labai ilgai džiūvo sienos, tad teko šiek tiek užgaišti. Bet šiuo metu jau turime rezultatą“, – tikina „SOS gyvūnai“ vadovė.

Plačiau – vaizdo įraše.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...