captcha

Jūsų klausimas priimtas

Paskelbtas labiausiai nusipelnęs Lietuvos agronomas

Išrinktas geriausių Lietuvos agronomų dešimtukas. Lietuvai labiausiai nusipelniusiu agronomu pripažintas dabartinis Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Valstybės atkūrimo šimtmečio proga laikraštis „Ūkininko patarėjas“ ir Aleksandro Stulginskio universitetas visuomenę pakvietė išrinkti Lietuvai nusipelniusių agronomų dešimtuką. 

„Nepriklausomybės aktą 1918 metų vasario 16-ąją pasirašė du agronomai. Ministrai pirmininkai ir žemės ūkio ministrai buvo agronomai ir tai buvo patys šviesiausi žmonės kartu su kunigais, kurie statė Lietuvą nepriklausomybės metais ir vėliau, kad ir sovietmečiu, saugodami kultūrą, tradicijas, dirbdami kaimo visuomenės labui“, – sakė Ūkininko patarėjo“ leidinių vyriausiasis redaktorius Vytenis Neverdauskas.

Tarp labiausiai mūsų šaliai nusipelniusių agronomų ir mūsų amžininkai – buvęs žemės ūkio ministras Edvardas Makelis, Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro direktorius Zenonas Dapkevičius, Žemės ūkio bendrovių asociacijos garbės prezidentas Jeronimas Kraujelis. Daugiausiai skaitytojų simpatijų sulaukė dabartinis Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...