captcha

Jūsų klausimas priimtas

Lietuvoje oficialiu vizitu lankosi Moldovos kariuomenės vadas brigados generolas Ir. Cutie

Birželio 7–9 d. pirmuoju oficialiu vizitu Lietuvoje lankosi Moldovos kariuomenės vadas (Moldovos nacionalinės armijos Generalinio štabo viršininkas) brigados generolas Igoris Cutie ir jį lydinti delegacija, rašoma ministerijos pranešime žiniasklaidai.
A. Pliadžio nuotr.
A. Pliadžio nuotr.

Aikštėje prie Krašto apsaugos ministerijos vyko iškilminga svečio sutikimo ceremonija. Po jos brg. gen. I. Cutie susitiko su Lietuvos kariuomenės vadu generolu leitenantu Jonu Vytautu Žuku, Lietuvos kariuomenės Jungtinio štabo, Strateginės komunikacijos departamento atstovais.

Moldovos kariuomenės vado delegacija ketvirtadienį taip pat lankysis Kaune esančioje Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokykloje ir Rukloje dislokuotoje Mechanizuotojoje pėstininkų brigadoje „Geležinis Vilkas“, kur susipažins su šių vienetų pajėgumais ir veikla. Birželio 9 d. Moldovos kariuomenės vadas planuoja lankytis Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje.

Susitikimuose brg. gen. I. Cutie buvo supažindintas su regiono saugumo situacija, informacinėmis grėsmėmis, Lietuvos kariuomenės turimais pajėgumais ir jų vystymo planais, karinio rengimo ir mokymo sistema bei galimybėmis. Taip pat diskutuota apie dvišalį karinį bendradarbiavimą ir jo vystymo perspektyvas, apie Moldovos santykius su Europos Sąjunga, NATO ir Rusija.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...