captcha

Jūsų klausimas priimtas

Kauno apylinkės teismas nusprendė dėl vyro, pranešusio apie sprogmenį oro uoste

Kauno apylinkės teismas 28 m. kauniečiui kuris, įtariama, melagingai pranešė apie sprogmenį Kauno oro uoste, skyrė 6 mėn. namų areštą.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Teismas, skirdamas švelnesnę kardomąją priemonę nei prašė prokurorė, atsižvelgė į tai, kad įtariamasis visiškai prisipažino melagingai pranešęs apie sprogmenį oro uoste ir dėl savo poelgio labai gailisi. Teismo posėdžio metu jis nurodė, kad yra susitvarkęs darbui reikiamus dokumentus ir netrukus turėtų pradėti dirbti vairuotoju.

Prokurorė prašė teismo skirti griežčiausią kardomąją priemonę – vieno mėnesio suėmimą, motyvuodama, kad įtariamasis gali bėgti ar slėptis nuo pareigūnų ar teismo. Tačiau teismas atkreipia dėmesį, kad įtariamasis D. K. turi pastovią gyvenamąją vietą (gyvena su tėvais), turi glaudžius socialinius ryšius su Lietuva ir gyvenamąja aplinka. 

„Teismo nuomone, prokurorė savo pareiškime tik formaliai nurodė suėmimo skyrimo pagrindus, kurie nepagrįsti ikiteisminio tyrimo medžiagoje esantiems duomenims“, – rašoma teismo nutartyje.

Teismo vertinimu, griežtos namų arešto sąlygos ir policijos vykdoma kontrolė užkirs kelią D. K. pasišalinti iš gyvenamosios vietos.

Įtariamasis D. K. kasdien namuose turės būti nuo 19 iki 7 val. Namų areštas jam bus taikomas pusę metų.

Šią nutartį per 7 dienas galima skųsti Kauno apygardos teismui.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...