captcha

Jūsų klausimas priimtas

Su pirmuoju vizitu Lietuvoje lankysis Moldovos kariuomenės vadas brigados generolas I. Cutie

Birželio 7–9 d., Lietuvos kariuomenės vado kvietimu, su pirmuoju oficialiu vizitu Lietuvoje lankysis Moldovos kariuomenės vadas (Moldovos nacionalinės armijos Generalinio štabo viršininkas) brigados generolas Igoris Cutie ir jį lydinti delegacija, rašoma pranešime spaudai.
KAM nuotr.
KAM nuotr.

Iškilminga svečio sutikimo ceremonija numatyta birželio 8 d. aikštėje prie Krašto apsaugos ministerijos. Po jos brg. gen. I. Cutie susitiks su Lietuvos kariuomenės vadu generolu leitenantu Jonu Vytautu Žuku, Lietuvos kariuomenės Jungtinio štabo, Strateginės komunikacijos departamento atstovais.

Moldovos kariuomenės vado delegacija taip pat lankysis Kaune esančioje Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokykloje ir Rukloje dislokuotoje Mechanizuotojoje pėstininkų brigadoje „Geležinis Vilkas“, kur susipažins su šių vienetų pajėgumais ir veikla. Birželio 9 d. Moldovos kariuomenės vadas savo oficialų vizitą Lietuvoje užbaigs apsilankymu Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje.

Susitikimuose brg. gen. I. Cutie bus supažindintas su saugumo situacija mūsų regione, informacinių grėsmių analize, Lietuvos kariuomenės pajėgumais ir jų vystymo planais, karinio rengimo ir mokymo pajėgumais. Taip pat bus diskutuojama apie dvišalį bendradarbiavimą, jo vystymo perspektyvas bei Moldovos santykius su Europos Sąjunga, NATO ir Rusija.
 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...