captcha

Jūsų klausimas priimtas

Aktyvią bendruomenę Kaune subūrė čia apsigyvenęs airis

Žmonės galėtų gyventi geriau, gražiau, įdomiau ir kūrybiškiau, jei tik sutelktų jėgas bendram tikslui – tuo įsitikinę Šančių bendruomenę Kaune gaivinantys menininkai. Jų pastangomis mikrorajone atsirado erdvė, kur, kaip patys sako, net fiziškai matoma, kaip iš šiukšlių krūvos pamažu prisikelia kultūra.
Stop kadras
Stop kadras

Šančių bendruomenė ruošiasi savo mikrorajonui dovanoti šventę. Rugsėjo viduryje dešiniajame Nemuno krante besidriekiančiame mikrorajone siaus Šančių paradas „Kėdė“. Šio renginio įkvėpėjai ir organizatoriai – iš Airijos į Kauną prieš dešimtmetį atvykęs ir vienu aktyviausių Šančių bendruomenės narių tapęs menininkas Edas Carollas ir jo draugė Vita Gelūnienė, prieš dvidešimt metų apsigyvenusi savo prosenelių pastatytame name.

„Edas, kuris atvyko į Kauną prieš 10 metų, tapo bendruomenės dalimi žymiai greičiau nei aš. Ir kodėl taip atsitinka, sunku pasakyti, bet, matyt, yra tas vidinis poreikis būti savam tarp savų. O tai, kad įvairių tautybių, įvairaus amžiaus, įvairių rasių, įvairių įsitikinimų žmonės gali būti savi tarp savų – tą mes norime ir praktikuoti, ir savo veiksmais patvirtinti“, – pasakoja Šančių bendruomenės iniciatorė.

Plačiau apie bendruomenės darbus – Giedrės Baltrušytės reportaže.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...