Lietuvoje

2013.05.10 15:37

Policija prašo skelbti tarptautinę N. Venckienės paiešką

DELFI.lt 2013.05.10 15:37

Kauno apskrities policija gavo Šiaulių apygardos prokuratūros nutartį dėl Neringos Venckienės paieškos, kurioje nurodoma nustatyti tikslią dabartinę jos buvimo vietą.  

Kauno apskrities policija gavo Šiaulių apygardos prokuratūros nutartį dėl Neringos Venckienės paieškos, kurioje nurodoma nustatyti tikslią dabartinę jos buvimo vietą.

Kauno apskrities policija gegužės 10 d. pradėjo respublikinę paiešką, atliekami pirminiai paieškos veiksmai.

Penktadienį pareigūnai paruošė ir išsiuntė dokumentus į Lietuvos kriminalinės policijos biuro Tarptautinių ryšių valdybą dėl tarptautinės paieškos paskelbimo (dėl dingusiosios dabartinės buvimo vietos nustatymo).

„Išnaudojus visas galimybes nustatyti įtariamosios N. Venckienės dabartinę gyvenamą vietą ir įteikti jai šaukimą atvykti į apklausą, Šiaulių apygardos prokuratūroje priimtas sprendimas paskelbti jos paiešką“, –skelbiama ketvirtadienį prokuratūros išplatintame pranešime.

Policijos pareigūnams pavesta nustatyti tikslią įtariamosios gyvenamą vietą.

Prokuratūra primena, kad tyrimui vadovaujanti Šiaulių apygardos prokurorė buvo pavedusi policijos pareigūnams įteikti N. Venckienei šaukimą atvykti į apklausas Šiaulių apygardos prokuratūroje, tačiau to padaryti nepavyko neradus N. Venckienės nurodytu gyvenamosios vietos adresu.

DELFI primena, kad Seimas teisinį N. Venckienės imunitetą panaikino balandžio mėnesio 9 d. pačiai politikei posėdyje nedalyvaujant. Tuomet jos patikėtinis Jonas Varkala skelbė, kad N. Venckienė serga, tačiau konkrečios ligos įvardinti nesugebėjo – parlamentaras tik nerišliai aiškino apie valstybės apgultį ir okupaciją.