captcha

Jūsų klausimas priimtas

Teismas nusprendė, kad R. Kurlianskio ieškinys J. Lauciui turi būti atmestas

Ketvirtadienį teismas išsprendė ginčą tarp prokuroro Justo Lauciaus ir Raimondo Kurlianskio. Vilniaus apylinkės teismo teisėja atmetė „MG Baltic“ viceprezidento ieškinį prokurorui. Tiesa, Justo Laucio prašyta 5 tūkst. eurų bauda R. Kurlianskiui nebuvo paskirta.
R. Kurlianskis, BNS nuotr.
R. Kurlianskis, BNS nuotr.

Teisėja Lijana Visokavičienė teigė, kad prokurorus pateikė savo nuomonę apie teismo motyvus, panaudota formuluotė tai pagrindžia, o teiginiai atitinka tikrovę. „Teiginys nepaskelbė naujos informacijos“, – sakė teisėja.

Teisėjos sprendimas per 20 dienų dar gali būti apskųstas.

15min jau rašė, kad R. Kurlianskis mano, kad jis buvo įžeistais, kai po teismo posėdžio J. Laucius, jį pavadino „turtingu, ligotu ir užimančiu aibę reikšmingų pareigų“.

Daugiau nei prieš metus prokuroras taip pasisakė komentuodamas teismo motyvus negrąžinti R. Kurlianskio į Lukiškių tardymo izoliatorių, o skirti jam kitokią kardomąją priemonę.

Nagrinėjant bylą J. Laucius prašė ieškinį laikyti nepagrįstu, o R. Kurlianskiui už piktnaudžiavimą procesine teise skirti 5 tūkst. eurų baudą.

Tuo tarpu R. Kurlianskio advokatas Romualdas Mikliušas nesutiko su J. Lauciumi ir aiškino, kad ieškinys yra pagrįstas. Anot advokato, prokuroro teiginiuose neatsispindėjo daugiau teismo motyvų

Advokatas neneigė, kad iškėlus bylą J. Lauciui bandyta jį nušalinti nuo korupcijos bylos, ir teigė, kad bandymų tą padaryti gali būti ir daugiau.

15min primena, jog R. Kurlianskis yra įtariamas bandymu paveikti politikus, priimant koncernui „MG Baltic“ naudingus sprendimus. O valstybinį kaltinimą pastarojoje byloje palaikantis J. Laucius nuo kovo 20 d. vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūrai.

Šaltinis www.15min.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...