captcha

Jūsų klausimas priimtas

Ministerijoje akredituotas naujasis JAV gynybos atašė Lietuvai

Trečiadienį Krašto apsaugos ministerijoje surengtos naujojo JAV gynybos atašė Lietuvai pulkininko leitenanto Scotto D. Thompsono akreditacijos ir atsisveikinimo su buvusiuoju JAV gynybos atašė plk. ltn. Johnu C. Moore`u ceremonijos, skelbiama ministerijos pranešime.
A. Pliadžio (KAM) nuotr.
A. Pliadžio (KAM) nuotr.

Trejų metų gynybos atašė kadenciją baigusiam plk. ltn. Johnui C. Moore`ui krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis padėkojo už puikių darbą ir užmegztus puikius santykius su krašto apsaugos sistema.  Už asmeninius nuopelnus plėtojant JAV ir Lietuvos bendradarbiavimą gynybos srityje plk. ltn. J. C. Moore`ui  ministras įteikė vardinę dovaną. Naujajam JAV gynybos atašė plk. ltn. S. D. Thompsonui ministras palinkėjo sėkmės toliau plėtojant pastaraisiais metai ypač suintensyvėjusį šalių bendradarbiavimą. Ministras  pabrėžė, kad Lietuvai reikia stiprių ir patikimų sąjungininkų, o JAV yra ypač svarbi Lietuvos sąjungininkė.

 Ceremonijoje taip pat dalyvavo JAV ambasadorė Lietuvoje Anne Hall, JAV ambasados, Krašto apsaugos ministerijos ir kariuomenės atstovai.

Naujasis JAV gynybos atašė Lietuvai plk. Ltn. S. D. Thompsonas tarnybą JAV kariuomenėje pradėjo 1996 metais Jutos valstijos nacionalinėje gvardijoje. Per savo karjerą karininkas yra tarnavęs įvairiose vadovaujančiose pozicijoje. Plk. ltn. S. D. Thompsonas yra baigęs Jutos universitetą, desantininkų ir reindžerių mokyklas, Jungtinę štabo karininkų mokyklą Fort Leavenworth, kt. mokymo įstaigas JAV ir užsienyje, turi Brighamo Youngo universiteto verslo administravimo, George`o Washingtono universiteto Europos ir Eurazijos studijų magistro laipsnius.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...