captcha

Jūsų klausimas priimtas

R. Karbauskis apie susitikimą prezidentūroje: jis vyko ne mano iniciatyva

„Valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis antradienį dalyvavo neskelbtame susitikime prezidentūroje. Žurnalistams trečiadienį jis sakė, kad susitikimas vyko prezidentės, o ne jo iniciatyva. R. Karbauskiui susidarė įspūdis, kad Dalia Grybauskaitė alkoholio kontrolės įstatymo pataisų, dėl kurių bus balsuojama ketvirtadienį, nevetuos.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

„Mes šnekėjom apie koalicijos darbą. Buvome du seniūnai. Neseniai išrinktas yra vienas koalicijos frakcijos seniūnas, ir aš suprantu, kad buvo noras pamatyti ir jį, kartu ir mane“, – apie antradienio susitikimą prezidentūroje, kuriame dalyvavo ir Andrius Palionis, žurnalistams trečiadienį sakė R. Karbauskis.

Pasak jo, prezidentė „labai džiaugiasi mūsų darbu“. Paklaustas, kieno iniciatyva vyko susitikimas, jis pareiškė: „Kaip kieno iniciatyva? Na ne mano tikriausiai“.

„Tvarkietis“ Remigijus Žemaitaitis trečiadienį Sveikatos reikalų komitete iškėlė versiją, kad R. Karbauskio kompromisai dėl alkoholio kontrolės, pavyzdžiui, atsisakymas idėjos drausti neštis alkoholį atvira pakuote, yra priimti po susitikimo su prezidente (skaitykite: Alkoholio apribojimai švelninami po neskelbto susitikimo prezidentūroje).

„Buvo daug šnekėta, kaip tai kontroliuoti. Mes po to šnekėjom ir su policija. Būtų sudėtinga tai kontroliuoti. Sunkiai įvykdomas dalykas. Kai tai supratome, atsitraukėme. Tai nėra tas klausimas, kuris būtų labai svarbus, esminis šituose pasiūlymuose, dėl to nesukūrėme policijai papildomų rūpesčių“, – kalbėjo R. Karbauskis.

„Kažkokių nurodymų niekas nedavė. Mes tiesiog aptarėme situaciją“, – pridūrė „valstiečių“ lyderis.

Jam susidarė įspūdis, kad D. Grybauskaitė pataisų vetuoti neketina.

„Aš įsivaizduoju, kad alkoholio kontrolės įstatymas nebus vetuojamas. Tai automatiškai reiškia, kad tas palaikymas bus“, – sakė R. Karbauskis.

Šaltinis www.15min.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...