Lietuvoje

2013.05.10 06:48

Sostinėje bus pristatytas Lietuvos pirmininkavimo ES logotipas

ELTA2013.05.10 06:48

Artėjant Lietuvos pirmininkavimui Europos Sąjungos (ES) Tarybai penktadienį šventėje „Europos vėjai“ bus pristatytas oficialus pirmininkavimo logotipas.

Artėjant Lietuvos pirmininkavimui Europos Sąjungos (ES) Tarybai penktadienį šventėje „Europos vėjai“ bus pristatytas oficialus pirmininkavimo logotipas.

Vilniuje, prie Baltojo tilto, į 200 metrų aukštį kils aitvaras, nešantis vėliavą su Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai logotipu.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė kviečia visus Lietuvos žmones iškelti aitvarus su linkėjimais Lietuvai ir Europai savo miestuose, miesteliuose, kaimuose, o galinčius – ateiti prie Baltojo tilto ir kelti aitvarus kartu.

Prezidentė penktadienio vidudienį prie Baltojo tilto kartu su moksleiviais, studentais ir savanoriais dalyvaus Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai logotipo pristatyme.

Renginyje „Europos vėjai“ į dangų aitvarus kels vilniečiai ir miesto svečiai. Vėją gaudys profesionalūs aitvarų leidimo ir jėgos aitvarų klubai, jaunieji aitvarų leidėjai, moksleiviai, kūrybinių dirbtuvių Prezidentūroje dalyviai ir Edukologijos universiteto studentai.

Svečiai turės galimybę leisti savo atsineštus ir organizatorių dalinamus aitvarus.

Logotipo idėjos konkursas sulaukė 600 pasiūlymų, už kuriuos atiduota daugiau nei 34 tūkst. balsų, o 10 geriausių vertino ekspertų komisija. Pagal konkursą laimėjusios Simonos Mykolaitytės idėją – daugiasluoksnį apskritimą, simbolizuojantį, kad ES saugo ir dirba išvien su Lietuva, pirmininkavimo ES Tarybai logotipą sukūrė Lietuvos grafinio dizaino asociacijos narė Kotryna Zilinskienė.                 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt