captcha

Jūsų klausimas priimtas

Kėdainiuose mirtinai sumušto Matuko motinai pratęstas suėmimas

Kauno apylinkės teismas beveik dviejų mėnesių laikotarpiui pratęsė suėmimą M. K., kuri įtariama kartu su sugyventiniu itin žiauriai nužudžiusi savo mažametį sūnų, teigiama policijos pranešime spaudai.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Nutartyje pažymima, kad pagrindiniai duomenys, kuriais M. K. grindžiami įtarimai dėl piktnaudžiavimo tėvų pareigomis ir mažamečio sūnaus nužudymo, yra būtent šie: įtariamojo G. K. parodymai, akistatos tarp įtariamųjų, protokoluose užfiksuoti duomenys, policijos pareigūnų tarnybiniuose protokoluose užfiksuoti duomenys, teismo medicinos specialisto paaiškinimas bei išvados, medicininiai duomenys, specialistų išvados, daiktai, kita ikiteisminio tyrimo metu surinkta medžiaga.

Pratęsiant suėmimą atsižvelgta į tai, kad įtariamoji M. K., nors anksčiau neteista, tačiau neigiamai charakterizuojama. Yra bausta administracine tvarka. Įtariama, kad nusikaltimą galėjo padaryti būdama apsvaigusi nuo narkotinių ar psichotropinių medžiagų. Be to, jai gresia ilgalaikė laisvės atėmimo bausmė. „Nors gresianti griežta laisvės atėmimo bausmė nėra absoliuti sąlyga taikyti griežčiausią kardomąją priemonę, tačiau jos pakanka pagrįstam manymui, kad įtariamoji bėgs (slėpsis) nuo ikiteisminio tyrimo pareigūnų, prokuroro ar teismo“, – sakė teisėjas Audrius Meilutis.

Iš teismui pateiktos medžiagos matyti, kad įtariamoji M. K. kurį laiką gyveno užsienyje, neturi jokio pragyvenimo šaltinio, todėl yra pagrindo manyti, kad skyrus jai švelnesnę kardomąją priemonę, ji gali siekti išvengti atsakomybės.


Nutartyje pažymima, kad įtariamajai M. K. suėmimas pratęsiamas nuo 2017 m. birželio 2 d. iki šių metų liepos 26 d.

Šią nutartį per 20 dienų galima skųsti Kauno apygardos teismui.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...