captcha

Jūsų klausimas priimtas

K. Pūkas atsidūrė ligoninėje

Seimo narys Kęstutis Pūkas trečiadienį pasijuto blogai, kreipėsi į medikus ir buvo paguldytas į Respublikinę Kauno ligoninę. Politikui sustreikavo širdis.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Kad guli ligoninėje 15min telefonu patvirtino pats K. Pūkas.

„Ligoninėje. Dar neužmušėte iki galo, bet jau beveik. Jūs ir padarėte viską, kas atsitiko. Ką jūs nežinote, kas čia darosi? Uždaužėte tiek, kiek neįmanoma žmogui atlaikyti. Tokiais šlykščiais veiksmais, kas čia įvyko, tai, žinote, žmogus nei dėtas, nei kaltas, o varėte per visus galus, neatlaikė sveikata. Sulūžo jau. Blogai.“, – dėl sveikatos sutrikimų Seimo narys iškart puolė kaltinti žiniasklaidą.

K. Pūkas tikino dar antradienį dalyvavęs Seimo posėdyje, o trečiadienį pasijutęs blogai ir kreipęsis į medikus.

„Pasidarė blogai, dar posėdyje antradienį buvau. Dar paėjau, dar tiek nenumušėt, kad reikėtų greitąja vežti, pats paėjau“, – kalbėjo Seimo narys.

K. Pūkas sakė, kad šiuo metu jam atliekami tyrimai.

„Daro tyrimus dabar, lašina lašelines. Dar nenumirsiu gal. Kardiologiniam paguldė. (...) Tiek prisityčiojot ir dabar dar skambinat. Kai numirsiu, tai parašysit užuojautą, kad žurnalistai sugebėjo sutvarkyt taip žmogų, kad pasibaigė“, – sakė parlamentaras.

Vis dėlto 64 metų K. Pūkas pripažino, kad problemų su širdimi turėjo ir iki skandalo – anksčiau yra patyręs infarktą.

Konstitucinis Teismas jau yra priėmęs nagrinėti seksualiniu priekabiavimu apkaltinto parlamentaro K. Pūko apkaltos bylą.

Seimas gegužės pradžioje nutarimu vienbalsiai kreipėsi į Konstitucinį Teismą su prašymu pateikti išvadą, ar specialiosios tyrimo komisijos išvadoje nurodyti K. Pūko veiksmai prieštarauja Konstitucijai.

Apkaltos procesą K. Pūkui Seimo specialioji komisija pasiūlė pradėti dėl priesaikos sulaužymo ir šiurkštaus Konstitucijos pažeidimo. Komisijos vertinimu, K. Pūkas savo neetišku elgesiu diskreditavo valstybės ir Seimo autoritetą.

Išvadoje nurodoma, kad K. Pūkas netinkamai elgėsi su savo darbuotojomis, taip pat su kandidatėmis darbo pokalbių metu, kai „veiksmais, žodžiais, neverbaline kūno kalba buvo žeminamas kandidačių orumas, jos buvo akivaizdžiai diskriminuojamos dėl jų socialinės padėties“.

Šaltinis www.15min.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...