captcha

Jūsų klausimas priimtas

Atsikratė 12 kg, kai nustojo save alinti ir atrado grožio formulę

Sunku patikėti, tačiau prieš septynerius metus dabar garsiu fotomodeliu dirbanti Simona Burbaitė į savo atvaizdą veidrodyje žvelgė su ašaromis akyse. Tada mergina svėrė 12 kilogramų daugiau, savo kūną alino dietomis ir svajojo pasikeisti.  
stop kadras
stop kadras

„Noriu, kad mano žodžius išgirstų paauglės, svajojančios apie modelio darbą, grožio konkursus, ir jų svajones palaikančios mamos“, – sako grožio konkursų dalyvė, modelis ir populiaraus tinklaraščio autorė.

25-erių merginą šiandien mėgsta garsūs fotografai, jai netrūksta užsakymų pozuoti reklamoms, o moterys siunčia laiškus su klausimais, kaip susikurti norimą kūną, atsikratyti nereikalingų kilogramų, puoselėti sveiką ir gražią odą.

Dabar S. Burbaitė turi ką apie tai pasakyti. Prieš septynerius metus ji svėrė dvylika kilogramų daugiau ir nekentė savo atvaizdo veidrodyje. 

Buvusi populiari tarp bendraamžių, paauglė užsisklendė savyje. Tuo metu ji lankė sportinius šokius, todėl išvaizda jai buvo itin svarbi. 

Nenuostabu, kad dėl papilnėjusio kūno paauglė netrukus sulaukė ir pašaipių komentarų. „Mama ramino, kad viskas gerai, išaugsiu, ne išvaizda svarbiausia, bet man tada jos žodžiai buvo nė motais, – neslepia garsus modelis, – vartydavau žurnalus su gražių merginų atvaizdu ir norėjau būti jų vietoje. Visada mėgau dėmesį, norėjau patikti žmonėms, todėl nusprendžiau bet kokia kaina tapti modeliu.“ 

Tas „bet kokia kaina“ tuomet Panevėžyje augusią merginą vedė ne modelių pasaulio link, o į rimtas sveikatos problemas. S. Burbaitė savo kūną alino dietomis ar net badavimais, kol svarstyklės neparodydavo norimo rezultato. 

Taip su savo sveikata ji eksperimentavo daugiau nei metus. „Man slinko plaukai, lūžinėjo nagai, prasidėjo moteriškos problemos, buvau perbalusi, nusilpusi ir apatiška viskam. Tačiau liekna, o tai man tada buvo svarbiausia“, – prisipažino tarptautinių grožio konkursų dalyvė.

Tačiau mergina vieną dieną suprato, kad privalo sustoti badauti ir ėmė ieškoti kito būdo išsaugoti svajonių kūno formas. 

Paieškos užtruko, tačiau davė didelių rezultatų. Mergina susikūrė savo sveiko gyvenimo formulę, kurios laikosi iki šiol – ji nebadauja, daug sportuoja, o dėl savo išvaizdos uždirba nemažai pinigų. 

Plačiau – laidos „Gyvenimas“ pasakojime.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close