captcha

Jūsų klausimas priimtas

Valstybės vadovai sveikina Gruziją su Nepriklausomybės diena

Lietuvos vadovai penktadienį pasveikino Gruziją su 99-osiomis Nepriklausomybės metinėmis.
Reuters/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

Sveikinime prezidentė Dalia Grybauskaitė pabrėžė, kad bendros vertybės ir laisvės troškimas suartina Gruzijos ir Europos žmones. Anot rezidentės, Gruzija padarė didelę pažangą įgyvendindama svarbias reformas bei ugdydama vakarietišką visuomenę ir jau šiandien matome realius pastangų rezultatus, kurių naudą patirs visi Gruzijos piliečiai.

Sveikindama dėl Europos Sąjungos Asociacijos susitarimo pilno įsigaliojimo ir bevizio režimo suteikimo Gruzijos žmonėms prezidentė palinkėjo neprarasti ryžto ir toliau atsakingai siekti tolesnio artėjimo su Europos ir transatlantinės bendruomenės valstybėmis.

Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis gruzinams linkėjo visokeriopos kloties siekiant ir įgyvendinant užsibrėžtus tikslus, stiprybės bei kasdienės gerovės.

„Remiame Gruzijos teritorinį vientisumą, suverenumą ir jos siekius Europos bei euroatlantinėje bendruomenėse. Ilgametė mūsų šalių partnerystė sukūrė tvirtus pamatus, stiprinančius abipusį bendradarbiavimą bei puoselėjančius bendras vertybes. Esame pasirengę tęsti dvišalių santykių plėtrą ir prisidėti prie sėkmingo Gruzijos kelio į Europos bendriją“, – sveikinime teigė premjeras

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...