captcha

Jūsų klausimas priimtas

D. Grybauskaitė: alkoholio prieinamumas turi būti mažinamas protingai

Prezidentė Dalia Grybauskaitė teigia, kad alkoholio prieinamumas turi būti mažinamas, bet tai turi būti daroma proto ribose. Šalies vadovė teigiamai vertina tai, kad visuomenėje vyksta plačios diskusijos šiuo klausimu.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

„Tai, kad diskusijos plačios ir didelės, yra gerai, nes į tai jau matau, kad atsižvelgia ir politikai. Prieinamumas turi būti mažinamas, bet turi būti viskas proto ribose, kad nebūtų sukeltos labai negatyvios pasekmės ekonomikai, nepadaugėtų šešėlinio verslo, įvairių kontrabandinių reiškinių“, – sakė D. Grybauskaitė.

Prezidentė tikisi, kad galiausiai bus priimtas racionalesnis pasiūlymas, tačiau dabar pateiktų siūlymų kol kas nevertino.

„Todėl tikiuosi, kad po visų diskusijų matysime racionalesnį pasiūlymą ant stalo. Na o dabar dar vertinti labai sunku, nes labai daug pasiūlymų įregistruojama“, – sakė D. Grybauskaitė.

ELTA primena, kad Seime svarstomos priemonės, numatančios, kad legaliai alkoholį vartoti būtų galima nuo 20, o ne nuo 18 metų. Taip pat planuojama trumpinti prekybos alkoholiu parduotuvėse laiką: pirmadieniais–šeštadieniais nuo 10 iki 20 val., sekmadieniais nuo 10 iki 15 val., išskyrus viešojo maitinimo įstaigas. Ypač daug diskusijų kyla dėl planų drausti alkoholį pardavinėti viešuose renginiuose ir nestacionariose lauko kavinėse.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tema: Diskusijos dėl alkoholio ribojimo

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...