captcha

Jūsų klausimas priimtas

Dėl meilės mesta fotografija galiausiai išgelbėjo nuo depresijos

Greta Atlanto vandenyno, Braitono mieste, gyvenanti lietuvė Giedrė Umbrasaitė savo darytomis fotografijomis pavergė ne tik Didžiąją Britaniją, Prancūziją, bet ir Jungtines Amerikos Valstijas. Prisiminti fotoaparatą ji nutarė po į šipulius sudužusios asmeninės laimės. Moteris sako, kad romanas su fotoobjektyvu dabar jai kur kas artimesnis širdžiai nei su vyrais. 
BNS nuotr.
BNS nuotr.

28-erių lietuvė Didžiojoje Britanijoje gyvena jau dešimt metų ir čia skinasi kelią į mados fotografijos pasaulį.

Ji dirba su tokiomis garsiomis pasaulio modelių agentūromis, kaip „Image Group“, „Elite“, „Next“, „Wilhelmina“, „Model Management“, „Metropolitan“ ir „New York Based“, o savo darbais žavi ne tik Jungtinės Karalystės bei Prancūzijos, bet ir JAV profesionalus.

Noras studijuoti prieš dešimtmetį ir atvedė jaunutę, ką tik vidurinę baigusią merginą į Londoną, o čia teko greitai suaugti ir tapti savarankiška.

Tuo metu tėvai finansiškai padėti negalėjo, tad aštuoniolikmetė privalėjo pati susimokėti už mokslus, kambario nuomą bei maistą.

Kai jos bendramoksliai gyveno smagų studentišką gyvenimą, ji vienu metu turėjo ne tik gerai mokytis, bet ir suktis per du darbus. Svetimame didmiestyje mergina laikėsi iš paskutiniųjų.

„Buvo momentų, kai skambindavau mamai tris kartus per dieną, nes ypatingai skaudžiai jausdavau, kad esu viena svetimame mieste tarp svetimų žmonių, ir man labai reikėjo kažko savo kitame laido gale“, – prisimena G. Umbrasaitė. 

Bėgant laikui mergina ėmė pritapti, juolab kad jai puikiai sekėsi fotografuoti.

Tačiau vieną dieną aparatūrą ji tiesiog numetė į kampą. Jos širdį užvaldžiusi meilė metais jaunesniam britui Lorenui sujaukė ateities planus.

„Gyvenau ta meile ir nieko daugiau nebenorėjau“, – prisipažino G. Umbrasaitė. 

Tačiau santykiai skausmingai nutrūko, o kai tai nutiko, mergina paniro į gilią depresiją, iš kurios išsikapstyti padėjo tas pats kampe numestas fotoaparatas.

Plačiau – laidos „Gyvenimas“ pasakojime.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...