captcha

Jūsų klausimas priimtas

Juvelyrikos meistras apie tai, kada vyrui verta dairytis brangenybių

Šiaulietis Vytautas Jonutis apie brangiausius pasaulio akmenis ir metalus gali atskleisti daugybę netikėtų dalykų. Vos paželgęs į vyrą, perkantį brangią dovaną, jis akimirksniu gali pasakyti: ji skirta žmonai ar meilužei.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Tai atpažinti, kaip pats sako, išmoko iš savo draugų. „Atvažiuoja mano draugai, pažįstami. Žinau jų gyvenimo būdą. Pradėjau žiūrėti, kaip jie perka: pirmiausiai nuperka merginai, paskui sako – gal reikia dar ir žmonai ką nors nupirkti. Pastebėjau, kad tai vykdavo pakankamai masiškai.

Būtų gerai, kad vyrai, girdėdami tai, ką sakau, pasikeistų ir žmonoms pradėtų pirkti brangesnius dirbinius, o jei reikia pirkti dar kažkam, tegul perka pigesnius“, – pataria juvelyras. 

Šiauliečio V. Jonučio vardą dažniau taria užsieniečiai nei lietuviai. Garsaus juvelyro kūriniais puošiasi Argentinos vyriausybės narių žmonos ir Rusijos ledo ritulininkų širdies damos. Žinoma, ir Lietuvos verslo, sporto, šou pasaulio elitas.

Juvelyrika V. Jonutis susidomėjo septynerių. Dabar jo darbai eksponuojami garsiausiose pasaulio galerijose. Tai buvo jo svajonė, kuriai pasiekti prireikė daugybės pastangų bei metų.

Tačiau viešai minėti savo klientų pavardžių šis juvelyras nelinkęs. Sako, kad prabangių papuošalų pirkimas – labai intymus dalykas, kartais iš naujo sulipinantis byrančius santykius, kartais padedantis užmegzti romantiškas intrigas, o kartais – tinkamai investuoti didžiulius pinigus.

Vis dėlto juvelyrikos meistras turi savo filosofiją, kada vyrui verta dairytis brangenybių.

„Papuošalas turi turėti prasmę ir turi būti dovanojamas kaip vainikas įvertinant aukščiausią bendravimo tašką. Esu tikras, kad niekas žmogaus nedaro tokiu laimingu kaip bendravimas“, – įsitikinęs juvelyras.

Plačiau – laidos „Gyvenimas“ reportaže.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...