captcha

Jūsų klausimas priimtas

L. Linkevičius: Lietuva suinteresuota plėsti dialogą su Rusijos pilietine visuomene

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius gegužės 18 dieną susitiko su Rusijos pilietinės visuomenės atstovais, dalyvaujančiais šiandien prasidėjusiame Vilniaus Rusijos forume. Susitikimuose apsikeista nuomonėmis apie šiandieninės Rusijos vidaus politikos procesus, aptarti Rusijos ir Vakarų santykiai. Apie tai pranešama Užsienio reikalų ministerijos pranešime spaudai. 
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Kalbėdamas su judėjimo „Atviroji Rusija“ įkūrėju Michailu Chodorkovskiu, buvusiu Rusijos premjeru Michailu Kasjanovu, po bandymų nunuodyti JAV šiuo metu besigydančiu Vladimiru Kara-Murza, nužudyto Rusijos opozicijos politiko Boriso Nemcovo dukra Žana Nemcova, vienu artimiausių B. Nemcovo bendražygių Ilja Jašinu, nunuodyto Aleksandro Litvinenko našle Marina Litvinenko ir kitais Rusijos visuomenės veikėjais L. Linkevičius pabrėžė, kad Lietuva suinteresuota palaikyti ir plėsti dialogą ir kontaktus su Rusijos pilietine visuomene.

„Žmogiškieji ryšiai tarp Europos Sąjungos ir Rusijos, tarp Lietuvos ir Rusijos yra labai svarbūs. Kremliaus politika ir Rusijos žmonės nėra tapatūs dalykai“, –  teigė L. Linkevičius. 

Kasmetinis ketvirtasis Vilniaus Rusijos forumas šiemet vyksta gegužės 18–19 d.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...