captcha

Jūsų klausimas priimtas

Lietuvoje lankosi Ukrainos gynybos ministras S. Poltorakas

Gegužės  19 d. krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis susitiks su  dviejų dienų vizito į Lietuvą atvykusiu Ukrainos gynybos ministru Stepanu Poltoraku.
Reuters/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

Susitikime ministrai aptars saugumo situaciją, kitus aktualius dvišalio ir daugiašalio bendradarbiavimo klausimus. Tai yra atsakomasis Ukrainos gynybos ministro vizitas Lietuvoje.  Krašto apsaugos ministras R. Karoblis S. Poltorako  kvietimu  Ukrainoje lankėsi  šių metų sausio  pabaigoje.

Lietuvoje  Ukrainos gynybos ministras  vizitą pradeda ketvirtadienį.  Pirmąją vizito dieną jis susitiks su  užsienio reikalų ministru Linu Linkevičiumi, apsilankys NATO Energetinio saugumo kompetencijos centre, susipažins su Nacionalinio kibernetinio saugumo centro veikla. Taip pat suplanuoti susitikimai su Seimo pirmininku Viktoru Pranckiečiu, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos, Užsienio reikalų komitetų atstovais.  Pirmąją  vizito dieną numatyti ir darbo pietūs su Lietuvos kariuomenės vadu generolu leitenantu Jonu Vytautu Žuku bei darbo vakarienėje su krašto apsaugos viceministru Vytautu Umbrasu.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...