captcha

Jūsų klausimas priimtas

Motyvacinis jaunimo forumas ragina jaunuolius kurti savo ateitį

„Pagrindinis tiek paties judėjimo, tiek motyvacinio jaunimo forumo tikslas yra įkvėpti kiekvieną jauną žmogų būti kūrėju. Kurti savo ateitį, patį save, išsilaisvinti nuo primestų įprastinių mąstymo rėmų ir ribų, kurios riboja vaizduotę ir kūrybiškumą, bei pamatyti savyje slypinčias kūrėjo galias“, – apie penktadienį vykstantį forumą „Tavo ateities vizija“ kalba judėjimo „Kūrėjų karta“ iniciatorė Gabija Skučaitė.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Pasak judėjimo iniciatorės, forumas aprėps ne tik motyvacinius pranešimus, kuriais bus siekiama kiekvieną žmogų paskatinti ir motyvuoti, bet ir išskirtinius jaunimo apdovanojimus „Kūrėjų karta“, kurių metu bus apdovanoti dešimt jaunųjų ateities kūrėjų.

Vienas iš forumo pranešėjų lenktynininkas Benediktas Vanagas džiaugiasi, kad yra tokių aistringų žmonių, kurie padeda jaunimui suprasti savo polinkius ir gabumus.

„Pagrindinis dalykas gyvenime yra suprasti, kas aš esu. Kai supranti, kas esi, tada galima užduoti klausimą – kur aš einu?“ – sako B. Vanagas.                       

Lenktynininkas pasakoja pastaruoju metu aktyviai bendraujantis su jaunimu, ypač su gimnazistais.

„Bendraudamas su jaunimu aš niekada nenoriu jų mokyti, aš jiems papasakoju savo istoriją. Ir jeigu jie ten pamato tai, kas jiems yra naudinga, ir gali pasinaudoti, tokiu atveju viskas gerai“, – tikina B. Vanagas.

Plačiau – įraše.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...