captcha

Jūsų klausimas priimtas

Sniegas pridarė bėdų: elektros vis dar neturi apie 2 tūkst. vartotojų

Dėl ketvirtadienio naktį gausiai iškritusio sniego fiksuoti elektros tiekimo sutrikimai rytų ir vidurio Lietuvoje. Ketvirtadienio 8 val. duomenimis, elektros tiekimas buvo sutrikęs maždaug 9 tūkst. „Energijos skirstymo operatoriaus“ (ESO) klientų. Ketvirtadienio popietę elektros energijos dar neturėjo apie 2 tūkst. vartotojų, apie 17 val. – apie 400 vartotojų. Gedimus pašalinti planuojama dar ketvirtadienio vakarą. 
„Lietuvos energijos“ nuotr.
„Lietuvos energijos“ nuotr.

Gedimų šalinimui ESO telkia maksimalias pajėgas – organizuojamos papildomos bendrovės operatyvinės ir rangovų brigados. Dedamos visos pastangos kuo greičiau nustatyti gedimų vietas ir atnaujinti elektros energijos tiekimą, praneša ESO. 

„Sunkus, šlapias sniegas sutrikdė elektros skirstymo tinklo įrenginių darbą. Dalyje vietų gedimus taip pat lėmė ant oro linijų nuvirtę medžiai. Organizuojame papildomas pajėgas ir į gedimų šalinimą įsitraukia vis daugiau brigadų. Siekiame kuo greičiau atstatyti elektros tiekimą, tačiau prašome ir klientų supratimo, nes gedimų šalinimo laikui turi įtakos dėl gausaus sniego sunkiai privažiuojami keliai ar ant oro linijų nuvirtę medžiai“, – sakė ESO Elektros tinklų valdymo skyriaus vadovas Ervinas Pareigis.

Ketvirtadienio 8 val. duomenimis, Kauno regione elektros tiekimas buvo sutrikęs beveik 5,5 tūkst. klientų Iš jų daugiausiai – Varėnos mieste ir rajone (3,6 tūkst.), Lazdijuose (apie 1 tūkst.).

Vilniaus regione elektros daugiausiai elektros neturinčių buvo Šalčininkų rajone (apie 3 tūkst.).

Bendrovė primena, jog pastebėjus gedimus ar nutrūkusius elektros laidus, būtina nedelsiant apie tai pranešti trumpuoju numeriu 1802 (+370 611 21802) arba bendruoju pagalbos telefonu 112.

Pastebėjus nutrūkusį elektros oro linijos laidą, jokiu būdu negalima jo liesti ar priartėti arčiau kaip 8 metrus. Negalima artintis ir liesti ant elektros laidų užvirtusių medžių, užkritusių šakų ar nuvirtusių oro linijų atramų, nes jie taip pat gali būti pavojingi gyvybei.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...