captcha

Jūsų klausimas priimtas

Prezidentė lankysis Vilniaus rajono vaikų dienos centre

Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankysis „Sotas“ vaikų dienos centre, kur su vaikais ir bendruomene sodins daržoves bei prieskoninius augalus naujai pastatytame šiltnamyje. Apsilankymas numatytas gegužės 9 d., 14 val., rašoma prezidentūros pranešime spaudai. 
Prezidentės spaudos tarnybos nuotr.
Prezidentės spaudos tarnybos nuotr.

Lietuvoje yra apie 9 tūkst. socialinės rizikos šeimų, kuriose auga 19 tūkst. vaikų. Beveik pusės šių šeimų problema – socialinių įgūdžių stoka ir negebėjimas tinkamai pasirūpinti vaikais. Dažnai tik iš pašalpų ir labdaros išgyvenančios šeimos praranda gebėjimą pačios pasirūpinti savo gerove, netenka socialinių įgūdžių ir neperduoda jų savo vaikams.

Pagalbos ranką tokioms šeimoms gali ištiesti vaikų dienos centrai, kurie ne tik užtikrina fizinį vaikų saugumą, bet ir lavina savarankiškumą, ugdo svarbiausius socialinius įgūdžius. Dar geriau, jei socialinius įgūdžius ugdančiose veiklose vaikai dalyvauja kartu su visa savo šeima.

Sparčiai augančio Vilniaus rajono vaikų dienos centrui susitelkusi rajono bendruomenė ir vietos verslas sukūrė naują erdvę ir puikią galimybę vaikų socialiniams įgūdžiams stiprinti. Suteiktas žemės sklypelis ir padovanotas šiltnamis leis miesto vaikams geriau pažinti augalus, mokys jais rūpintis ir prižiūrėti, patiems užsiauginti įvairių daržovių ir uogų, ugdyti atsakomybės jausmą.

Vizito metu vaikai kartu su prezidente paskelbs apie simbolinį šiltnamio atidarymą ir pasodins jame pirmuosius augalus.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...