captcha

Jūsų klausimas priimtas

Pasiūlymas garbaus amžiaus žmonėms – jungtis į senjorų klubą Vilniuje

Senolę kaimynę, pažįstamą garbaus amžiaus vienišą žmogų, močiutę ar tetą nuo šiol galite paraginti jungtis prie naujo senjorų klubo. Nemokami susitikimai pagyvenusiems žmonėms kartą per mėnesį rengiami Valstybiniame Vilniaus Gaono žydų muziejuje. 
LRT stop kadras
LRT stop kadras

Atrasti naujas erdves, praplėsti akiratį, kultūringai, prasmingai ir nekasdieniškai leisti laisvalaikį kartu su bendraminčiais bei daugiau sužinoti apie žydų kultūrą – tokius tikslus kelia Valstybinio Vilniaus Gaono žydų muziejaus Tolerancijos centre neseniai susibūręs senjorų klubas. Įdomūs atradimai ir geri įspūdžiai senjorams nieko nekainuos, registruotis į susitikimus iš anksto taip pat nebūtina.

„Labai norisi, kad muziejuje lankytųsi įvairios grupės lankytojų, tarp jų – nuo pačių mažiausiųjų, kuriems irgi sukurtos programos yra, ir kad nebūtų nuskriausti senjorai ir kultūringai praleistų laisvalaikį – pagalvojome, kad gali burtis pas mus ir senjorai. Taigi taip susiformavo jų klubas“, – pasakoja Valstybinio Vilniaus Gaono žydų muziejaus edukatorė Jurga Jackevičiūtė.

Ragaudami šabo patiekalų ir skanaudami vynuogių sultis antrajame kovo mėnesį veiklą pradėjusio klubo susitikime garbingo amžiaus vilniečiai ir jų draugai galėjo daugiau sužinoti apie kassavaitinę žydų šventę šabą ir jo tradicijas.

Ištisus metus be pertraukų gyvuosiantis klubas ateityje žada susitikimų, kuriuose bus galima daugiau sužinoti apie litvakų meną, medinių sinagogų architektūrą ir pasižiūrėti bei aptarti įvairus filmus.

Daugiau apie tai – Giedrės Baltrušytės reportaže.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...