captcha

Jūsų klausimas priimtas

Naikinama Valstybinė aplinkos apsaugos tarnyba

Likviduojama Aplinkos ministerijai pavaldi įstaiga Valstybinė aplinkos apsaugos tarnyba (VAAT). Ji reorganizuojama ir vėliau – kaip planuojama, šių metų rugsėjo 1 dieną – bus likviduota. Aplinkos ministro įsakymu yra pakeisti Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento (Vilniaus RAAD) nuostatai ir jam pagal kompetenciją perduotos VAAT funkcijos: pranešimų dėl aplinkosaugos pažeidimų priėmimas, analizė ir valdymas, ekstremalių situacijų, avarijų prevencija ir kt.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Praėjusių metų kovo 1 d. įsigaliojus Aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės įstatymo pakeitimams, VAAT pareigūnams buvo panaikinti įgaliojimai vykdyti aplinkos apsaugos valstybinę kontrolę. Kaip teigia aplinkos ministras Kęstutis Navickas, nuo to laiko VAAT nebegalėjo atlikti visų darbų, kuriems ši tarnyba buvo įsteigta. Todėl nuspręsta šią įstaigą pertvarkyti ir vėliau likviduoti.

Naikinamos tarnybos darbuotojai apie būsimą pertvarką informuoti iš anksto – jiems pasiūlytos išeitinės kompensacijos arba pareigos Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamente, kuriam gavus papildomų funkcijų, prireiks ir naujų darbuotojų. Iš 22 VAAT darbuotojų į Vilniaus RAAD perkeliama didžioji dalis likviduojamos tarnybos specialistų.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...