captcha

Jūsų klausimas priimtas

Sulaikyti kyšininkavimu įtariami verslininkas ir muitininkas

Praėjusios savaitės trečiadienis buvo labai kontroversiškas vienam Klaipėdos verslininkui ir muitinės pareigūnui: jie tikėjosi jau „sutvarkę ir pamiršę reikalus“, bet buvo sulaikyti ir greičiausiai neišvengs baudžiamosios atsakomybės, rašoma muitinės pranešime spaudai.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Įtariama, kad Klaipėdos teritorinės muitinės posto inspektorius V. A. Klaipėdos krovinių poste iš UAB „A“ atstovo V. Ž. paėmė kyšį už tai, kad informacinėje muitinės sistemoje nurodytų tikrovės neatitinkančius duomenis apie nepateiktą fiziniam tikrinimui automobilį. V. A., žinodamas, kad automobilis nėra ir nebus pateiktas muitiniam tikrinimui, į informacinę sistemą įvedė melagingus duomenis, pažymėdamas, jog automobilis atvyko į tikrinimo vietą ir pažeidimų nenustatyta.

Balandžio 26-ąją Muitinės departamento Imuniteto tarnybos ir Muitinės kriminalinės tarnybos Klaipėdos skyriaus pareigūnai sulaikė Klaipėdos teritorinės muitinės posto inspektorių V. A. bei UAB „A“ atstovą V. Ž. V. A. buvo įteiktas pranešimas apie įtarimą dėl kyšininkavimo (Baudžiamojo kodekso 225 str. 2 d.) ir dėl dokumento suklastojimo (BK 300 str. 1 d.). UAB „A“ atstovas V. Ž. gavo pranešimą apie įtarimą dėl papirkimo (BK 227 str. 2 d.).

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...