Naujienų srautas

Lietuvoje2013.05.05 18:00

Žmoną sumušęs seimūnas E. Vareikis išvežtas į psichiatrinę

15min.lt 2013.05.05 18:00

Šeštadienio vakarą policija buvo iškviesta į Seimo nario konservatoriaus Egidijaus Vareikio namus. Politikas 15min.lt sakė, kad iškvietimas buvo dėl „buitinių problemų“, tuo tarpu policijos pranešime skelbiama, jog jis mušė žmoną.

Šeštadienio vakarą policija buvo iškviesta į Seimo nario konservatoriaus Egidijaus Vareikio namus. Politikas 15min.lt sakė, kad iškvietimas buvo dėl „buitinių problemų“, tuo tarpu policijos pranešime skelbiama, jog jis mušė žmoną.

Portalas delfi.lt pranešė, kad šeštadienio vakarą, 20.30 val., į policiją paskambinusi pranešėja pasakė, jog namuose Bendorių kaime (Vilniaus r.), Bendorėlių alėjoje, mušasi neblaivus tėvas. Atvykus patruliams paaiškėjo, kad namuose siautėja Seimo narys, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Egidijus Vareikis. Pranešama, kad girtas parlamentaras kelis kartus sudavė žmonai ir grasino nusižudyti. Politikas išvežtas į Respublikinę Vilniaus psichiatrijos ligoninę.

E.Vareikis portalui 15min.lt patvirtino, kad policija pas jį į namus buvo atvykusi. „Buvo buitinės problemos“, – sakė politikas. Tačiau daugiau nieko komentuoti jis nepanoro. „Daugiau jokių smulkmenų jums nepasakosiu“, – sakė politikas.

Sekmadienio rytą Policijos departamentas pranešė, kokia oficiali informacija yra užregistruota praėjusios paros Vilniaus apskrities kriminalinių įvykių suvestinėje. Gegužės 4 d. apie 20 val. Vilniaus r., Bendorių kaime, namuose Bendorėlių alėjoje, LR Seimo narys E.Vareikis (gimęs 1958 m.) smurtavo prieš žmoną Rozvitą Vareikienę (gimusią 1959 m.), t. y. du kartus ranka sudavė per veidą. Nukentėjusioji dėl veido sumušimo gydoma ambulatoriškai. Atvykę medikai E.Vareikį išgabeno į Vilniaus miesto psichikos sveikatos centrą.

Vairavo neblaivus

2008 metų rugsėjį E.Vareikis jau turėjo problemų dėl alkoholio. Radviliškyje jis buvo sulaikytas neblaivus vairavęs automobilį. Tuomet jam buvo nustatytas lengvas girtumo laipsnis – 1,37 promilės. Tada politikas teigė Šiauliuose dalyvavęs konferencijoje ir neapskaičiavęs savo organizmo - neva jam išgėrus reikėjo dar valandą palaukti ir girtumas nebūtų užfiksuotas. Radviliškio rajono apylinkės teismas už vairavimą išgėrus jam skyrė 1000 litų baudą, teisę vairuoti transporto priemones atėmė mėnesiui.

Tuo metu politikas sakė jaučiąs didelę gėdą, nes pats visada rėmė visas iniciatyvas kovoje prieš girtavimą ir ypač girtavimą keliuose.

„Suprantu, kad net ir saikingas alkoholio vartojimas gali atnešti skaudžias pasekmes. Daviau sau ir duodu Jums įžadą, kad lemtingą dieną išgerta vyno taurė bus paskutinė mano gyvenime. Suvokdamas, ką padariau ir besigailintis dėl to esu pasiryžęs būti pirmose eilėse tų, kurie kovoja su alkoholio plitimu, ypač su girtaujančiais vairuotojais“, – buvo sakoma E.Vareikio kreipimęsi.

E.Vareikis praėjusiais metais trečią kartą išrinktas į Seimą.

Asmeninėje svetainėje politikas skelbia, kad jo žmona, su kuria susipažino dar studijų metais, šiuo metu dirba Lietuvos karo akademijoje. Pora turi dukterį.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi