captcha

Jūsų klausimas priimtas

A. Mazuronis dar nežino, ar norėtų pakeisti G. Steponavičių

Parlamentarui liberalui Gintarui Steponavičiui pasitraukus iš Seimo, į jo vietą turėtų ateiti buvusios kadencijos parlamentaras Andrius Mazuronis, tačiau jis nežino, ar norėtų užimti G. Steponavičiaus vietą. „Lietuvos politika darosi vis mažiau patraukli“, – LRT.lt sakė A. Mazuronis.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

G. Steponavičius sulaukė oficialių prokurorų įtarimų, o  Liberalų sąjūdžio (LS) valdyba pasiūlė nedelsiant pasitraukti iš partijos ir užimamų politinių pareigų.

Vis dėlto iš Seimo G. Steponavičius trauktis neketina. Jis teigė nenorintis būti statomas į vieną gretą su korupcija kaltinamais asmenimis.

„Motyvas, kodėl aš neketinu trauktis iš Seimo, yra tas, kad išeidamas, pasitraukdamas aš atsistočiau į vieną gretą su korupcija kaltinamais asmenimis. Tikrai nesutikdamas su man pareikštais įtarimais dar kartą kartoju: nematau jokio pagrindo sakyti, kad esu klydęs ir padaręs kokią nors nusikalstamą veiką. Ir tą įrodysiu teisiniu keliu“, –  aiškino G. Steponavičius.

Savo ruožtu buvęs Seimo narys, o dabar dirbantis europarlamentaro Antano Guogos akredituotu padėjėju A. Mazuronis sako nenorintis komentuoti hipotezių, ar užimtų G. Steponavičiaus vietą, jei pastarasis politikas vis dėlto pasitrauktų iš parlamento.

„Kai bus sprendimas, komentuosiu. Girdėjau, kad Gintaras lieka, ginsis kitomis priemonėmis. Toks yra jo sprendimas ir tik tiek galiu komentuoti. Šiuo metu išvis retai būnu Lietuvoje, esu atitrūkęs nuo vidaus politikos“, – LRT.lt komentavo A. Mazuronis.

Kaip teigė A. Mazuronis, nors jis yra LS narys, save su šalies politika sieja vis mažiau. „Išėjus iš Seimo, žiūriu į visus įvykius iš toliau. Viskas matosi kitaip. Su kiekviena diena, žvelgiant į Lietuvos politiką, kažkaip vis mažiau patraukli ir skani ji darosi. Ne kartą viską stipriai permąsčiau. Gal dar nepribrendau galutinai išeiti iš politikos, bet rimtai svarstau visas galimybes. Ir man šis variantas kol kas yra realesnis nei kiti“, – LRT.lt kalbėjo A. Mazuronis.

Politiko pasiteiravus, kaip jis vertina situaciją LS, atsakė: „Nevertinu, priimu kaip faktą. Žinoma, sunkus metas. Daugelis yra sutrikę, bet partijos gyvenime aš dalyvauju minimaliai. Gaila... Yra puikių žmonių, kurie šiandien yra pasimetę ir nesupranta, kas vyksta. Bet yra kaip yra. Patys viską matote, ką čia komentuosi.“

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...