captcha

Jūsų klausimas priimtas

Komisijos išvada: K. Pūkas nusipelnė apkaltos

Seimo specialioji komisija penktadienį nusprendė siūlyti pradėti apkaltos procesą seksualiniu priekabiavimu apkaltintam Seimo nariui Kęstučiui Pūkui. 15min žiniomis, už tokį sprendimą balsavo 6 iš 8 penktadienio posėdyje dalyvavusių Seimo narių. Komisija dar balsuos dėl visų išvadų.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Penktadienio posėdyje nedalyvavo „valstiečiai“ Levutė Staniuvienė, Virginija Vingrienė ir Andriejus Stančikas bei liberalas Simonas Getvilas.

Už K. Pūkui nepalankias formuluotes balsuoja „valstiečių“ frakcijos atstovės Dovilė Šakalienė ir Laimutė Matkevičienė, konservatoriai Vytautas Kernagis, Monika Navickienė ir Ingrida Šimonytė ir socialdemokratė Raminta Popovienė. „Tvarkietis“ Rimas Andrikis ir Lenkų rinkimų akcijos atstovas Česlavas Olševskis susilaikė.

Savo noru nesitrauks

Kaltinimų seksualiniu priekabiavimu sulaukęs parlamentaras Kęstutis Pūkas penktadienį atėjo į komisijos, rengiančios išvadą dėl jo galimos apkaltos, posėdį, bet buvo netrukus buvo paprašytas palikti posėdžio salę.

Išėjęs iš salės parlamentaras žurnalistams teigė pats neatsisakysiantis mandato ir, jei reikės, – lauks Konstitucinio Teismo sprendimo.

„Jeigu jie (Konstituciniame Teisme – ELTA) ten ras kažkokius dalykus – tada išeisiu“, – kalbėjo parlamentaras.

„Aš galiu pasitraukti bet kada. Bet man dabar pasitraukti ir pasakyti, kad padariau kažkokį nusižengimą – aš nepadariau jokio nusižengimo“, – teigė K. Pūkas.

Komisijos išvados tvirtinimas numatytas penktadienio posėdžio darbotvarkėje.

K. Pūko apkaltos komisija savo išvadą, ar yra pagrindas pradėti apkaltos procesą Seime, turi pateikti iki gegužės pirmosios. Apkalta K. Pūkui inicijuota žiniasklaidai paskelbus apie galimą Seimo nario seksualinį priekabiavimą per darbo pokalbius.

Kelios merginos dėl to kreipėsi į Generalinę prokuratūrą, pradėtas tyrimas. Parlamentaras savo kaltę neigia.

Šaltinis www.15min.lt Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...