captcha

Jūsų klausimas priimtas

A. Skardžius apskųstas etikos sargams

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos nariai Agnė Bilotaitė ir Arvydas Anušauskas kreipėsi į Seimo Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkę Ritą Tamošunienę dėl galimo Seimo nario Artūro Skardžiaus interesų konflikto, rašoma pranešime spaudai.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad Seimo nario A. Skardžiaus sutuoktinė nuomoja žemę Tado Navicko valdomai įmonei UAB „Šilalės vėjo elektra“. Ši bendrovė minėtame sklype 2011 metais yra gavusi leidimą plėtoti 14 MW galios vėjo elektrinių parką. T. Navickas taip pat vadovauja UAB „4energia“ grupei, kuri įgyvendina daugiau su vėjo energetika susijusių projektų.

Kreipimesi klausiama, ar minėtos aplinkybės gali būti vertinamos kaip interesų konfliktas. Domimasi, ar Komisija yra nagrinėjusi A. Skardžiaus interesų deklaraciją, taip pat, ar buvo teiktos rašytinės rekomendacijos, kaip išvengti interesų konflikto, susijusio su vėjo energetikos klausimų svarstymu Seime ir ar jis šių rekomendacijų laikosi.

„Viešojoje erdvėje pasirodžiusi informacija apie klausimų keliančias aplinkybes, kuomet  A. Skardžius galimai painioja viešuosius ir privačiuosius interesus, mat jo žmona nuomoja sklypą vėjo jėgainių įmonei, o tuo metu pats Seimo narys dirba prie atsinaujinančių išteklių įstatymo projekto priėmimo, nedaro garbės nei Seimo nariui asmeniškai, nei pačiam Seimui, kaip institucijai. Taip pat diskredituojamas ir rinkėjų pasitikėjimas. Lauksime Etikos ir procedūrų komisijos sprendimo dėl A. Skardžiaus veiklos, nes kyla abejonių dėl supainiotų interesų“, – teigė A. Bilotaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...