captcha

Jūsų klausimas priimtas

Ministerija pakartotinai skelbs konkursą į VTD direktoriaus pareigas

Ūkio ministerija artimiausiu metu dar kartą skelbs konkursą eiti Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos direktoriaus pareigas. Balandžio 26 d. vykusio konkurso metu nė vienas dalyvavęs kandidatas nesurinko reikiamo balų skaičiaus, rašoma pranešime spaudai.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Prašymus leisti dalyvauti konkurse Valstybinio turizmo departamento direktoriaus pareigoms buvo pateikę 10 pretendentų. Iš dokumentus pateikusių kandidatų 3 neatitiko nustatytų reikalavimų, kiti 5 atsiėmė prašymus ar neatvyko. Konkurse dalyvavo 2 kandidatai.

„8 komisijos nariai pretendentų tinkamumą eiti Valstybinio turizmo departamento direktoriaus pareigas vertino individualiai nuo 1 iki 10 balų. Pagal konkurso organizavimo taisykles, laimėtoju skelbiamas tas kandidatas, kuris surenka daugiausia balų, bet ne mažiau kaip 6. Vakar vykusio konkurso metu abu kandidatai surinko mažiau kaip 6 balus“, – ketvirtadienį sakė konkursą organizavusios komisijos pirmininkas, Ūkio ministerijos kancleris Nerijus Rudaitis.

Konkurse Valstybinio turizmo departamento direktoriaus pareigoms kandidatai turėjo atitikti direktoriaus pareigybės aprašyme nurodytus specialiuosius reikalavimus – turėti socialinių ar humanitarinių mokslų studijų srities magistro laipsnį, taip pat ne mažesnę kaip 3 metų vadovaujamo darbo patirtį ir ne mažesnę kaip 2 metų darbo patirtį rinkodaros srityje, mokėti anglų kalbą C1 lygiu.

Kandidatai taip pat turi būti Valstybės tarnybos departamente išlaikę bendrųjų gebėjimų ir vadovavimo gebėjimų aukščiausio lygio vadovams testus.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...