captcha

Jūsų klausimas priimtas

Lietuvos krepšiniui – 95: tūkstančiams gerbėjų Kaune griaudi grandiozinė fiesta

Pusę aštuonių vakaro grandiozinę fiestą krepšinio 95-mečiui pradėjo Arvydas Sabonis, į sceną mesteldamas krepšinio kamuolį. Žalgirio arenoje šįvakar griaudi dar neregėto masto fiesta krepšiniui.
T. Vinickio (DELFI.lt) nuotr.
T. Vinickio (DELFI.lt) nuotr.

Pirmasis scenoje pasirodė Linas Adomaitis ir su žodžiais „Aš apakau, aš apakau, nes tavo spalvos tokios ryškios“, – sukėlė kelių tūkstančių krepšinio gerbėjų, susirinkusiųjų Žalgirio arenoje, aplodismentus. Kiek vėliau prie jo prisijungė Kotryna Juodzevičiūtė, su kuria atliko dainą „Saulės pėdomis“.

Vos Kotryną iš scenos palydėjęs L. Adomaitis prisijungė prie jau repuojančio Puszho ir kartu atliko dainą „Ji mano“.

Patrneriai prie L. Adomaičio keitėsi akimirksniu. Netrukus jis pristatė bliuzo karalienę Ariną ir užtraukė dainą „Kad būtų Žalgiris“. Po šios dainos suskambo lenendinė „Ar tu ją matei“ ir į sceną, kartu su dešimtimis šokėjų, užlipo Goda Alijeva, Nijolė Rukaitienė ir Elena Puidokaitė-Atlanta.

Specialiai šiam renginiui savo pasirodymus kūrė SEL bei Džordana Butkutė. O renginio vairą šįvakar laiko Marijonas Mikutavičius. Pastarasis scenoje pasirodė po Roko Bernatonio triuko – Marijonas tiesiog išniro iš dūmų kupino stiklinio „narvo“.

Dar gerokai prieš renginį į Žalgirio areną pradėjo rinktis garsūs pramogų, sporto ir politikos pasaulio atstovai. Renginyje pasirodė Arvydas Sabonis su žmona, Druskininkų meras Ričardas Malinauskas su drauge, magas Rokas Bernatonis, Daina Gudzinevičiūtė, Tomas Balaišis-Sėkla, Vaidas Baumila su mergina ir daugelis kitų.

Žalgirio arenos prieigose netrūksta ir daugiau krepšinio mėgėjų: renginį arenoje stebės keli tūstančiai žiūrovų.

Šaltinis www.delfi.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...