Lietuvoje

2017.04.20 15:56

S. Skvernelis apie J. Milių: palaukime Konstitucinio Teismo sprendimo

ELTA2017.04.20 15:56

Premjeras Saulius Skvernelis nesiima plačiau komentuoti iš Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) direktoriaus pareigų atleisto Jono Miliaus reikalų, ragindamas palaukti Konstitucinio Teismo (KT) sprendimo.

„Aš manau, palaukime Konstitucinio Teismo sprendimo ir tada matysime, teisinė valstybė esame“, – žurnalistams Seime sakė S. Skvernelis.

Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT) suabejojo vyriausybės sprendimu iš pareigų atleisti Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktorių J. Milių ir prašo Konstitucinio Teismo išaiškinti, ar Ministrų kabineto sprendimas yra teisėtas, primena ELTA.

Teisėjui abejonių sukėlė tiek vyriausybės sprendimas nepritarti J. Miliaus veiklos ataskaitai, tiek ir sprendimas jį atleisti.

J. Milius vyriausybės sprendimu buvo atleistas pernai, ministrų kabinetui neigiamai įvertinus jo veiklos ataskaitą. Paties J. Miliaus teigimu, jo atleidimą lėmė politiniai motyvai, o vyriausybė jo ataskaitos realiai nenagrinėjo, svarstymo metu pasitarime nebuvo visų vyriausybės narių.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.