Naujienų srautas

Lietuvoje2017.04.18 09:25

Seime pristatys vyriausybės veiklos ataskaitą

Plenariniame posėdyje Seimo nariams bus pateikta praėjusių metų vyriausybės veiklos ataskaita. Kaip numato Seimo statutas, kiekvienais metais vyriausybė privalo apžvelgti šalies ekonominę ir socialinę raidą, taip pat aptarti ir artimiausio laikotarpio vyriausybės veiklos prioritetus.

Beveik visus praėjusius metus dirbo Algirdo Butkevičiaus vadovaujamas ministrų kabinetas.  Sauliaus Skvernelio vyriausybė darbą pradėjo tik gruodžio viduryje, todėl ataskaitoje pažymima, kad  neketinama atsiskaityti už pirmtakų veiklos rezultatus, o pateikiamas padėties įvertinimas šiai vyriausybei pradėjus darbą.

Konservatorius Andrius Kubilius kritikuoja tokį sprendimą ir sako, kad nėra pakankamai išryškinta, kurie rodikliai kelia didžiausią susirūpinimą, kurios sritys reikalauja daugiausia dėmesio.

Ataskaitoje teigiama, kad Lietuvos ekonomika auga keletą metų iš eilės – didėja bendrasis vidaus produktas, mažėja nedarbas, auga gyventojų pajamos. Tačiau šalies demografinė situacija ir toliau labai sudėtinga – nuolat mažėja gyventojų. Pastaruosius 15 metų pagal emigracijos mastus beveik visą laiką pirmavome ES. Vyriausybės ataskaitos priede taip pat pateikiama Nacionalinio saugumo būklės ir plėtros ataskaita.

Vyriausybės veiklos ataskaitos pateikimą Seime po 10 valandos žinių transliuos LRT RADIJAS IR LRT TELEVIZIJA.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi