captcha

Jūsų klausimas priimtas

Kreipiasi į valdžią dėl ekonominės ir socialinės politikos: jei taip toliau, išnyksime

Vilniaus Forumas inicijuoja piliečių kreipimąsi į Lietuvos valdžią dėl „būtinybės iš esmės keisti iki šiol vykdomą tautai ir valstybei pragaištingą ekonominę ir socialinę politiką“.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Kreipimusi siekiama pareikalauti iš esmės keisti Lietuvoje iki šiol vykdomą politiką, kuri skatina lietuvius emigruoti.

Esminė kreipimosi mintis – „jeigu nieko nedarome ir toliau laukiame nežinia ko, mes – pirmieji ištrūkę iš SSRS kalėjimo – beveik neabejotinai tapsime ir pirmąja XXI a. išnykusia Europos tauta. Iš pačios šalies, kuri tiesiog mūsų akyse tuštėja ir tampa retai gyvenama dykra, tai yra „Lietuva be lietuvių“, liks tik pavadinimas“. 

Pasak kreipimosi rengėjų,  Lietuvos gyventojų dalį skurdinanti, niekaip nepateisinamą turtinę atskirtį ir socialinę nelygybę kurianti ir vis didinanti politika šimtus tūkstančių mūsų tėvynainių veja iš gimtinės. 

„Kam tada reikėjo pakilti prieš 30 m. ir siekti savo valstybės bei dėl jos kovoti. Kuo tokiu atveju, žvelgiant iš neišvengiamo išnykimo perspektyvos, tampa Sąjūdžio banga ir pati kova dėl Nepriklausomybės, jeigu ne pačių pastangomis paspartintu savanoriškos tautinės ir valstybinės savižudybės aktu?“– klausiama pranešime. 

Kreipimesi pateikiami pamatiniai principai, kuriais turėtų būti vadovaujamasi ir ekonominės ir socialinės politikos vykdymo priemonės. 

Kreipimąsi jau pasirašė tokie žymūs Lietuvos žmonės kaip Vytautas Radžvilas, Algimantas Pupkis, Rasa Čepaitienė, Vytautas Sinica, Kęstutis Dubnikas, Dalia Michelevičiūtė, Alfonsas Vaišvila, Andrius Navickas, Gediminas Storpirštis ir t.t. 

Visą kreipimąsi galima rasti čia.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...