Naujienų srautas

Lietuvoje2017.04.11 18:24

VTEK nagrinės pranešimą dėl grupės Seimo narių elgesio

ELTA 2017.04.11 18:24

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) nagrinės grupės Seimo narių prašymą įvertinti dvylikos Seimo narių – Juozo Baublio, Ramūno Karbauskio, Valiaus Ąžuolo, Aurimo Gaidžiūno, Broniaus Markausko, Alfredo Stasio Nausėdos, Petro Nevulio, Vytauto Rastenio, Juozo Rimkaus, Viktoro Rinkevičiaus, Andriejaus Stančiko ir Audrio Šimo – elgesį.  

Pranešime teigiama, kad, pagal Konstituciją, Seimo nario pareigos yra nesuderinamos su jokiomis kitomis pareigomis valstybinėse įstaigose ir organizacijose, taip pat su darbu verslo, komercijos bei kitose privačiose įstaigose ar įmonėse. Taip pat Seimo narys negali gauti jokio kito atlyginimo, išskyrus atlyginimą už kūrybinę veiklą. 

Taip pat pažymima, kad šie asmenys, prieš jiems tampant Seimo nariais, Ūkininkų ūkių registre buvo įregistravę ūkius, kuriuos valdė vieni arba buvo partneriai kituose ūkiuose, ir už tai gavo pajamas. Teigiama, kad tapę Seimo nariais, jie ūkių neišregistravo, privačių interesų deklaracijos nepatikslino arba joje nurodė tikrovės neatitinkančius duomenis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi

Pamoka
LRT ieško sprendimų 10