Lietuvoje

2017.04.10 16:36

Akcija „Darom“ jau dešimtą kartą kvies susiburti neabejingus taršai

LRT.lt2017.04.10 16:36

„Darom ir gamta padėkos!“ – su tokiu šūkiu akcijos organizatoriai kviečia dalyvauti jubiliejinėje nacionalinėje tvarkymosi akcijoje „Darom 2017“, kuri balandžio 22 dieną 10 valandą suburs visus Lietuvos žmones. Akcijos tikslas – dar kartą suvienyti žmones, skatinti bendruomeniškumą ir atkreipti dėmesį į taršos, aplinkosaugos problemas.

Jau galite rasti oficialius nacionalinės „Darom“ akcijos tvarkymosi taškus savo savivaldybėje!

Būtent iš šių taškų bus išvežami „Darom“ maišai ir kitos surinktos atliekos į sąvartynus akcijai pasibaigus. Verta pabrėžti, jog „Darom“ akcijos metu yra tvarkomos tik viešos vietos, pranešime spaudai informuoja akcijos organizatoriai.

„Darom“ taškuose raudonuosius maišus gausite, tačiau darbo saugos priemonėmis prašome pasirūpinti patiems (pirštinėmis, guminiais batais, kremu nuo saulės, apsauga nuo erkių).

Taip pat visi galintys ir norintys kviečiami po tvarkymosi atvykti į Uno Parką (Lizdeikos g. Antakalnis, Vilnius), kuriame vyks „Darom“ viešas piknikas.

Organizatoriai taip pat kviečia didesnes įmones bei organizacijas registruotis iš anksto. Tokiu būdu akcijos dieną bus galima tvarkingai suvaldyti dalyvių srautus.

Jau galite nusipirkti raudonuosius „Darom“ maišus

Ieškokite specialių „Darom“maišų visuose didžiuosiuose prekybos centruose. Maišai yra pagaminti iš 100 proc. perdirbto plastiko žaliavos, dideli ir stipresni nei įprastai, todėl juos galėsite naudoti ir tvarkydami savo namus, sodus. Pirkdami šiuos maišus prisidėsite prie „Darom“ organizacijos iniciatyvų įgyvendinimo.

Sekite naujienas Facebook puslapyje, o visą reikalingą informaciją rasite akcijos puslapyje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt