Lietuvoje

2013.05.01 14:17

A. Kubilius: kviečiu asmenines ambicijas versti vienijančiomis idėjomis

ELTA2013.05.01 14:17

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos pirmininku perrinktas Andrius Kubilius trečiadienį vykusiame partijos tarybos posėdyje kvietė visus toliau eiti į priekį, neieškant skirtumų, o ieškant naujų idėjų, kurios vienytų partiją.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos pirmininku perrinktas Andrius Kubilius trečiadienį vykusiame partijos tarybos posėdyje kvietė visus toliau eiti į priekį, neieškant skirtumų, o ieškant naujų idėjų, kurios vienytų partiją.

„Nesinori, kad partija dalytųsi į dvi frakcijas, vieną dirbančią, o kitą - kritikuojančią. Kviečiu asmenines ambicijas, konkurenciją versti idėjomis, projektais ir veržtis į priekį“, – teigė A. Kubilius.

Padėkojęs profesoriui Vytautui Landsbergiui už puikias varžybas šiuose rinkimuose ir visiems balsavusiems už abu kandidatus, A. Kubilius pažymėjo, kad šiuo metu atliekama daug svarbių darbų. Tarp jų šešėlinės Vyriausybės veikla, prižiūrint dabartinės Vyriausybės darbą, pradedant energetika, finansais, baigiant socialinių reikalų reforma, Rytų partnerystės reikalais.

TS-LKD pirmininkas paminėjo ir naujus partijai keliamus uždavinius. Tai naujos regionų politikos organizavimas ir tolesnis socialinės politikos gairių apibrėžimas, kad realiai būtų galima žmonėms padėti išlipti iš ekonominio ir elgesio skurdo ribos.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos posėdžio dalyvius taip pat pasveikino prof. V. Landsbergis. Jis pasidžiaugė, kad partijos pirmininko rinkimai buvo panašūs į tikruosius, ir tai yra partijos pasiekimas.

„Rinkimų rezultatai nėra tik suskaičiuoti balsai, tai bus ir tolesni veiksmai, ir partijos linija, ir laikysena, kuri, aš tikiuosi, kad pagerės, nes visi kalbėjome apie tai“, – sakė V. Landsbergis.

Remdamasis komentatorių nuomonėmis, jis teigė, jog partija nebebus jau tokia pati, kokia buvo iki rinkimų, galbūt joje atsiras daugiau savikritikos ir aktyvumo, kurio nebebus baugu parodyti. Profesorius pabrėžė, kad to norėtų ir tam ėjo į partijos rinkimus. Šia prasme jis sakė jaučiąsis beveik laimėjęs tose ribose, kurias buvo užsibrėžęs. V. Landsbergis sveikino partijos prabudimą ir visus ragino dalyvauti partijos bei valstybės gyvenime, visų pirma, pradedant nuo savęs.

Trečiadienį surengtame TS-LKD partijos tarybos posėdyje buvo aptarti pasiruošimo partijos suvažiavimui, kuris vyks gegužės 12 dieną, darbai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt