Lietuvoje

2017.04.04 15:36

Radus sprogmenį, buvo sustabdytas traukinių eismas tarp Vilniaus ir Kauno

Paulius Ramanauskas, 15min.lt2017.04.04 15:36

Antradienį popiet 15min skaitytojai pranešė, kad keleivinis traukinys kurį laiką nejuda iš vietos, nes vykstant remonto darbams atkarpoje Vievis–Lentvaris rastas į sprogmenį panašus daiktas.

Vilniaus apskrities policija 15min patvirtino šią informaciją. Policijos duomenimis, 12 val. 55 min. pervažoje ties Balceriškių gyvenviete vykdant pervažos remonto darbus buvo rastas daiktas, panašus į sprogmenį.

„Informacija pasitvirtino, tai – karo laikų minosvaidžio mina. 13 val. 15 min. įvykio vietoje įvestas policijos planas „Skydas“, – sakė Vilniaus apskrities policijos atstovas Paulius Radvilavičius.

Stabdomas traukinių eismas tarp Vilniaus ir Kauno, kadangi atkarpoje tarp Vievio ir Lentvario šiuo metu draudžiamas traukinių eismas dėl vykstančių išminavimo darbų. 

Įstrigusiais keleiviais pasirūpins „Lietuvos geležinkeliai“. 15min žiniomis, jų pasiimti atvyksta autobusai. „Lietuvos geležinkelių“ atstovė spaudai Inga Čiuberkytė patvirtino šią informaciją.

„Vievyje yra sustabdytas traukinys, kuris važiavo iš Klaipėdos į Vilnių. Išsiuntėme autobusus, kurie paims traukinio keleivius“, – sakė I.Čiuberkytė. Vilniaus apskrities policija pranešė, kad 14 val. 41 min. išminuotojai miną išvežė į Vežnionių karjerą sunaikinimui.

Anot I.Čiuberkytės, likvidavus sprogmenį, 14 val. 49 min. traukinių eismas buvo atnaujintas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.