Naujienų srautas

Lietuvoje2017.04.01 18:43

Dalyje Lietuvos pasiektas šios dienos šilumos rekordas

LRT RADIJAS, LRT.lt 2017.04.01 18:43

Sinoptikai skelbia, kad Pietų ir Pietvakarių Lietuvoje pasiektas šios dienos šilumos rekordas. Pasak sinoptikės Alvos Nagelytės, šilčiausia buvo Tauragėje, kur oras sušilo iki 22 laipsnių.

„Šeštadienį Lietuvoje pasiekti balandžio 1-osios temperatūros rekordai. Daug kur šalyje temperatūra kilo iki 18–20 laipsnių, Dzūkijoje ir Suvalkijoje – iki 21 laipsnio, aukščiausia temperatūra užfiksuota Tauragėje – 22 laipsniai šilumos. Ankstesni rekordai šalyje svyravo tarp 17 ir 19 laipsnių šilumos.

Vėsiausia išliko kraštiniuose šiaurės rytiniuose rajonuose – Ignalinos rajone popietę temperatūra nesiekė ir 10 laipsnių šilumos. Taigi temperatūros skirtumas didžiulis“, – sakė A. Nagelytė.

Sekmadienį daugelyje šalies rajonų temperatūra pasieks 20–21 laipsnį šilumos. Tačiau, A. Nagelytės teigimu, šio savaitgalio šiluma – trumpalaikė.

„Sekmadienį Lietuvoje tęsis šilti orai ir ta šiluma jau turėtų nukeliauti ir į šiaurės rytinius rajonus. Daugelyje rajonų sekmadienio dieną numatoma 19–21 laipsnio šiluma. Vėsiau bus tik pajūryje – apie 12 laipsnių. Tačiau jau popietę ar vakarėjant daug kur sulauksime trumpo lietaus. O po jo turėtų atkeliauti gerokai vėsesni orai“, – prognozuoja A. Nagelytė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi