Naujienų srautas

Lietuvoje2017.03.29 17:19

Vilniaus senamiestyje kilo gaisras restorano pastate

15min.lt 2017.03.29 17:19

Sostinės senamiestyje – ugniagesių sujudimas dėl gaisro, kilusio Pilies gatvės pradžioje esančiame pastate, kuriame įsikūręs restoranas „Grey“. Iš užeigos teko evakuoti tiek personalą, tiek lankytojus. Tiksliau , visi saugumo sumetimais iš pastato į lauką išėjo patys.

Pranešimas apie šį įvykį gautas trečiadienį 16.30 val.

„Ką tik atvažiavo du ugniagesių automobiliai ir viena greitoji“, – 15min pranešė įvykio liudininkė Laura.

Tuo metu liudininkas Valdemaras svarsto: „Kaip supratau, kažkas su ventiliacijos sistema ten, tai nieko labai rimto nenutiko.“

Pilies gatvės 2-uoju numeriu pažymėtame pastate per du aukštus yra įsikūręs „Grey“ restoranas. Dūmai veržėsi iš pastato mansardos.

15min fotoreporteris Vidmantas Balkūnas pranešė, kad įvykio vietoje dirba jau iš visų 5 ugniagesių gelbėtojų ekipažai. Yra ne tik autocisternų, bet ir autokopėčių bei gelbėtojų štabo automobiliai.

Po kelių dešimčių minučių nuo iškvietimo pilki dūmai vis dar kyla nuo stogo. Panašu, kad gaisras neplinta. Ugniagesiai mėgina nustatyti jo židinį.

Eismas gretimoje Barboros Radvilaitės gatvėje vyksta be sutrikimų, nekalbant apie vairuotojus, kurie tyčia pristabdo iš smalsumo, kas dedasi. Ties įvykio vieta sustojo ir nemažai smalsių pėsčiųjų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi