Naujienų srautas

Lietuvoje2017.03.29 12:03

Baltijos užsienio reikalų ministrai susitiko su JAV Kongreso atstovais

LRT.lt 2017.03.29 12:03

Baltijos užsienio reikalų ministrai kovo 28 d. susitiko su JAV Atstovų Rūmų pirmininku Paulu Ryanu, taip pat su JAV Senato Užsienio reikalų komiteto pirmininku senatoriumi Bobu Corkeriu ir pavaduotoju senatoriumi Benu Cardinu, rašoma URM pranešime spaudai.

Ministras Linas Linkevičius padėkojo už JAV Kongreso nuolatinę paramą Baltijos šalių siekiams nuo Nepriklausomybės atkūrimo pradžios.

Susitikimo metu buvo aptarti saugumo iššūkiai Baltijos regione ir visoje Europoje, situacija Ukrainoje. Atstovų Rūmų pirmininkas išreiškė tvirtą Kongreso palaikymą NATO rytinio flango stiprinimui. Senatoriai patikino, kad naujojo JAV Kongreso abi partijos nuosekliai rems Baltijos šalių siekį apsaugoti savo demokratines institucijas nuo kibernetinių atakų ir kovojant su kenksminga Rusijos propaganda. Visos pusės sutarė, kad sankcijos Rusijai turi būti išlaikytos, kol nebus įgyvendinti Minsko susitarimai.

Ketvirtadienį planuojami ministrų susitikimai su prezidento Donaldo Trumpo nacionalinio saugumo patarėju gen. H. R. McMasteriu, Atstovų rūmų Ginkluotųjų pajėgų komiteto pirmininku Billu Thornberry.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi