Naujienų srautas

Lietuvoje2017.03.28 12:09

Policija tęsia įtariamojo, galimai nužudžiusio savo šeimos narius, paiešką

Policija toliau ieško jaunuolio, kuris įtariamas Kauno rajone, Gaižėnų kaime, nužudęs keturis savo šeimos narius. Išgyveno tik senelis, jis dėl šautinės žaizdos išvežtas į ligoninę. 

Antradienį Kauno rajone plečiama savo šeimos nužudymu įtariamojo paieška, bus keliamas sraigtasparnis, pranešė Policijos departamentas.

Paviešinta naujausia įtariamojo nuotrauka.

Lietuvos policijos nuotr.

Nužudytą šeimą kaimynai įvardija kaip tvarkingą. Jų žiniomis, šeimoje nebuvo girtaujama. Kaimynai pasakoja, kad įtariamasis prieš savaitę pradėjo dirbti saugos tarnyboje.

Ekspertai sako, kad  šeima buvo nužudyta anksčiau nei pirmadienį, kai buvo gautas pranešimas apie rastus negyvus žmones. Paskelbta tarptautinė įtariamojo paieška.

Policija galimo 27-erių metų įtariamojo Egidijaus Anupraičio ieško ir kituose rajonuose. Policijos departamentas skelbia, kad galimas įtariamasis dirbo privačioje saugos tarnyboje.

Lietuvos policijos nuotr.

Pagal pirminę informaciją, iš namų dingo du legaliai laikyti ginklai, leidimą ginklui turėjo ir įtariamasis, praneša Lietuvos policija.

Todėl perspėjama pastebėjus įtariamąjį nebandyti jo sulaikyti, o informuoti pareigūnus. Į juos kreiptis raginami ir turintys bet kokios informacijos apie šį įvykį. Pareigūnai šiuo metu negali pasakyti, ar įtariamasis yra Lietuvoje, kadangi, pirminiais duomenimis, žmogžudystė galėjo būti įvykdyta anksčiau – policijai apie nusikaltimą pranešė įtariamojo sesuo, kuri su šeima negalėjo susisiekti dar nuo šeštadienio.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi