Lietuvoje

2017.03.28 09:27

Gabus chemikas virto vienu iš žiauriausių žudikų Lietuvos istorijoje?

Paulius Garkauskas, DELFI.lt2017.03.28 09:27

4 sušaudyti žmonės. Vienas sunkiai sužeistas. Tokį kraujo klaną, kaip įtariama, paliko Egidijus Anupraitis. Kas nutiko, kad labai gabus ir užsienyje studijavęs kaunietis galėjo tapti vienu žiauriausių žudikų Lietuvos istorijoje? Įtariama, kad 26 metų vyras išžudė savo šeimos narius.

Policija kol kas oficialiai įtariamojo asmenybės nepatvirtina.

Po mokyklos baigimo E. Anupraitis studijavo Liverpulio universitete chemiją.

„Chemija man visada buvo įdomus dalykas. Nors savo paskutiniais metais mokykloje aš galvoju apie rinkodaros ar ekonomikos studijas, galiausiai pasirinkau chemiją. Kai kurie žmonės klausia manęs, kodėl aš atvykau į Liverpulį, nors galėjau studijuoti Lietuvoje, savo gimtajame mieste. Atsakymas yra toks, kad aš norėjau kažko daugiau, nei tiesiog chemija. Nanotechnologijos man tai pat įdomi sritis“, – teigė E. Anupraitis studijų Liverpulyje metu.

Šį Anglijos miestą kaunietis pasirinko atemtęs kitus variantus.

„Lektoriai žino, ką jie daro ir bando paaiškinti dalykus. Žinoma, mokytis yra mano darbas ir niekas kitas už mane to nepadarys“, – kalbėjo įtariamasis.

E. Anupraitis teigė, kad kaip ir dauguma lietuvių mėgsta krepšinį bei kovines sporto šakas. Jis taip pat užsimena ir apie šeimą.

Baigęs studijas Anglijoje kaunietis grįžo į gimtinę.

DELFI primena, kad netoli Kauno pirmadienio vakarą rastas kraupus radinys – keturių žmonių lavonai su šautinėmis žaizdomis. Įtarimų šešėlis krito ant vieno iš nužudytųjų sūnaus.

Manoma, kad nusikaltimas galėjo būti įvykdytas ne pirmadienį. Kone pusšimtis pareigūnų šukavo kaimo apylinkes ieškodami įtariamojo. Tai iki šiol pareigūnams nežinomas, nė karto neteistas ir psichinėmis problemomis nesiskundęs jaunas vyras, dirbęs apsaugininku. Iš nužudymo vietos jis spruko pagrobęs ir du ginklus.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.